Jak podaje "Super Express", arcybiskup Sławoj Leszek Głódź podpadł wiernym. Najpierw został oskarżony i wmieszany w aferę pedofilską. Mimo zarzutów nadal świetnie radzi sobie w "duchownej branży". Zrezygnował z funkcji metropolity gdańskiego, ale już niedługo później został sołtysem swojej rodzinnej wsi i wrócił do swojego pałacyku na Podlasiu.

Dodatkowo jest jednym z najbogatszych emerytów, bowiem ze względu na pełnienie niegdyś funckji kapelana Wojska Polskiego otrzymuje świadczenie w wysokości aż... osiemnastu tysięcy złotych miesięcznie.

Internauci są bezlitośni dla kapłana. W zorganizowanej przez "Super Express" sądzie dali wyraz swojemu niezadowoleniu. Stwierdzili wprost, że duchowny powinien oddać swój majątek biednym. Mają rację?

Powinien zrezygnować z funkcji sołtysa. Jeszcze tam poszedł mieszać. Brak słów na takich ludzi. Ale Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Otrzyma swoją zapłatę.

Oni wszyscy powinni się tego zrzec. Domy dziecka, hospicja itp. instytucje bardzo by się ucieszyły. Jezus był biedny, a to są darmozjady. Z prawdziwym duchowieństwem mają coraz mniej wspólnego.

To co ma to powinien oddać na biedne, chore dzieci.

W sieci pojawiły się jednak również słowa obrony.

Nie sądźcie bo sami będziecie sądzeni. Czy każdy z Was, co to pisze, jest bez winy? Jeżeli tak, to proszę rzucić kamieniem. Nie ludzie są od sądzenia, tylko Pan Jezus. Każdy niech zacznie od siebie, a później komentuje.

Z którymi internautami się zgadzacie?

To również może Cię zainteresować: Joanna Koroniewska Z Córką W Szpitalu. Pokazała Zdjęcie Ze Śpiącą Helenką

Zobacz także: Magdalena Narożna W Zupełnie Innej Fryzurze. Jest Nie Do Poznania