Jak podaje "Super Express", w litym tego roku mamą została siostra księżniczki Beatrice, Eugenia, która urodziła chłopca. Niedawno na świat przyszła córeczka Meghan Markle i księcia Harry'ego - Lilibet. A już za kilka miesięcy, jesienią, pierwszą pociechę przywita starsza córka księcia Andrzeja.

Tak rodzina królewska poinformowała fanów o radosnej nowinie:

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrice i pan Edoardo Mapelli Mozzi z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka jesienią tego roku. Królowa została poinformowana i obie rodziny są zachwycone wiadomością. oświadczenie royalsów

Królowa Elżbieta II / screen YouTube
Królowa Elżbieta II / screen YouTube

Księżniczka Beatrice oprócz lakonicznego oświadczenia babci, nie zdradza więcej szczegółów na temat planowanego porodu. Okazuje się jednak, że przez przypadek paparazzi mogli dowiedzieć się o płci dziecka. W jaki sposób?

Ciężarna została przez nich przyłapana, gdy wracała z towarzyskiego spotkania w Londynie. Gdy zauważyła fotoreporterów, starała się coś ukryć za plecami, jednak czujne oko aparatu wychwyciło, co to takiego było. Mowa o maskotce - pluszowym zajączku. Co ciekawe, był on koloru różowego, co mogłoby oznaczać, że księżniczka Beatrice urodzi dziewczynkę.

Myślicie, że podjerzenia okażą się słuszne?

To również może Cię zainteresować: Monika Olejnik Pierwszy Raz Tak Szczerze O Posiadaniu Dzieci. Jej Słowa Wyciskają Łzy

Zobacz także: Marina Łuczenko Celebruje Urodziny. Jak Wyglądała Jej Kariera W Show-Biznesie? Ma Powody Do Dumy