Jak podaje portal "Super Express", Monika Olejnik jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce dziennikarek. Zazwyczaj obraca się w tematyce politycznej i kojarzymy ją wyłącznie z poważnych rozmów w telewizji i w radiu z ważnymi osobowościami.

A co wiemy o jej życiu prywatnym? Niewiele. Jedynie tyle, że ma już dorosłego syna Jerzego, którego ojcem jest Grzegorz Wasowski. Dziennikarka rozstała się ze swoim partnerem i samotnie wychowywała dziecko, choć mogła liczyćna pomoc bliskich. W ostatnim wywiadze zdradziła, jak udało jej się połączyć pracę reporterki z byciem mamą. Nie było łatwo!

Syn chodził do przedszkola, a ja byłam fruwającą reporterką. Czasami spędzał ze mną chwile w redakcji. Mogłam też liczyć na pomoc rodziny. Zajmowali się nim na zmianę wszyscy – ja, jego tata Grzegorz Wasowski, jedna i druga babcia. Uwielbiałam mojego syna, kiedy był małym, uroczym i niesamowicie bystrym dzieckiem. Dorósł, a ja nadal go uwielbiam. Monika Olejnik

Monika Olejnik / YouTube:  Magazyn VIVA!
Monika Olejnik / YouTube: Magazyn VIVA!

W kolejnej części wyznania powiedziała coś, co sprawia, że łzy same napływają do oczu. Dziennikarka żałuje, że poświęciła się karierze, zamiast skupić się na życiu rodzinnym.

Żałuję, że tak wpadłam w tę pracę i nie mam więcej dzieci. Monika Olejnik

Gros kobiet pewnie ją niestety zrozumie.

Monika Olejnik / YouTube: Uwaga! TVN
Monika Olejnik / YouTube: Uwaga! TVN

To również może Cię zainteresować: Jak Ida Nowakowska Radzi Sobie W Roli Mamy? Pokazała Synka. Fani Zwrócili Uwagę Na Mały Szczegół

Zobacz także: Paweł Wawrzecki Szczerze O Losie Jego Chorej Córki. Jego Wola Budzi Ogromny Smutek