Najnowsze fotki Idy Nowakowskiej opublikowane na jej Instagramie zrobiły w sieci szał! Prezenterka po kilku tygodniach wreszcie pokazała twarz synka – fani czekali na ten moment z utęsknieniem! Widać, że prezenterka znajduje się w pełni szczęścia. Jak radzi sobie w roli mamy? Fani jednak w publikowanych materiałach zwrócili uwagę na mały szczegół - o co chodzi?

Ida Nowakowska to postać, która znana jest niemalże wszystkim. Tancerka i prezenterka telewizyjna związana ze stacją TVP jest uwielbiana przez tysiące fanów. Swoją karierę jako prowadząca różne programy rozpoczęła już w roku 2008.

Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami swoim życiem zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

Ida Nowakowska związana jest z Jack’em Herndonem, którego poznała podczas studiów w Los Angeles. Para pobrała się w roku 2015, a w maju tego roku doczekali się pierwszego dziecka.

Fani są zachwyceni dzieckiem!

Ostatnio prezenterka po raz pierwszy ukazała światu twarz swojego synka. Fani przykuli jednak uwagę do zabawki chłopca - była to owieczka, która... wydawała dźwięki pieśni religijnych. Internauci byli nieco zdziwieni!

Ida Nowakowska/ jastrzabpost.pl