Jak podaje "Super Express", mieszkanie Anny Muchy zachwyca hollywoodzkim wprost przepychem. We wnętrzach natura przeplata się z luksusem dając zachwycający efekt. Zresztą przekonajcie się sami.

Tak mieszka Anna Mucha

Mieszkanie Anny Muchy mieści się w jednej z przepięknych zabytkowych kamienic w Warszawie. Niewątpliwym atutem takich miejsc są przepiękne wysokie okna, przywodzące na myśl te znajdujące się w pałacowych wnętrzach. Elegancji warszawskiej kamienicy dodają wprowadzone do wnętrza drewno i idealnie komponująca się z nim biel.

Anna Mucha, jej pociechy oraz partner Grzegorz Wons świetnie czują się w tych naturalno-eleganckich wnętrzach, czego dowodem jest wiele zdjęć, jakie możemy znaleźć w mediach społecznościowych aktorki.

Naturalne drewno dominuje na podłogach, a biel na ścianach. To połączenie pozwala wydobyć piękno tkwiące w starej kamienicy. W przedpokoju znajdują się przepiękne schody, które prowadzą do sypialni zajmowanych przez domowników. Przy drzwiach wejściowych znajduje się figura psa, który ma dbać o bezpieczeństwo domowników.

Biel dominuje również w łazience, gdzie Anna Mucha często się fotografuje. Na ścianie i podłodze pięknie prezentują się duże kafle. Kontrastuje z nimi najprawdopodobniej autentyczna bateria. Biel i czerń dominują również w kuchni, gdzie pojawia się również szarość. W całym mieszkaniu pełno jest roślin, które aktorka uwielbia hodować. Nie zabrakło tu zachwycających Peoni i Lewkonii.

Jak wam podoba się wnętrze mieszkania Anny Muchy?

To też może cię zainteresować: Beata Tadla wyznała, że miała poważne problemy zdrowotne. Popularna dziennikarka ostrzega przed ignorowaniem tych objawów. Skutki mogą być poważne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Grochola pokazała bardzo osobiste zdjęcie i podziękowała za uratowanie życia. Wiadomo dlaczego i co się wydarzyło u popularnej pisarki

O tym się mówi: Premier Mateusz Morawiecki podjął ważną dla wielu pacjentów decyzję. Weszła w życie dokładnie o północy. Na te zmiany chorzy czekali od dawna