Jak przypomina portal "Pomponik", związek Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego trwał przez 5 lat. Para zdecydowała się rozejść w 2018 roku i od tego czasu oboje bardzo konsekwentnie nie odnosili się do wspólnie spędzonych lat. Ostatnio jednak modelka zdecydowała się uchylić nieco rąbka tajemnicy. Zrobiła to w szczerej rozmowie z dziennikarzami portalu "Pomponik".

Związek Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk

Ich relację od początku skazywano na porażkę, wróżąc, że będzie to co najwyżej przelotny romans. Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki mieli się poznać na przełomie 2012/2013 roku, na uczelni, gdzie studiowała modelka. Po raz pierwszy razem pojawili się na premierze spektaklu w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie.

Potem były kolejne niej i bardziej oficjalne wyjścia. W mediach społecznościowych publikowali wspólne zdjęcia. Kiedy mijały kolejne lata a para nadal była razem, zaczęto spekulować, że być może para stanie na ślubnym kobiercu. Niestety zamiast informacji o ślubie, pojawiły się informacje o rozstaniu.

Para od tamtego czasu, jak ognia unika rozmów dotyczących łączących ich relacji, kulisów ich rozstania, a nawet na temat nowych związków. Tak było i tym razem. Zadane przez dzinnikarza "Pomponika" pytanie o Kubę Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk przyjęła ze zmieszaniem. "(...) obraz tego, czym była relacja, czego się w niej nauczyłam, co dostałam, to dopływa dopiero po czasie i nigdy nie jest stałe" - stwierdziła dość enigmatycznie była partnerka Wojewódzkiego.

W kontekście relacji z Kubą Wojewódzkim, Renata Kaczoruk stwierdziła, że w relacjach z drugim człowiekiem trzeba jasno pokazywać swoje granice. W jej opinii bycie z drugim człowiekiem to także uczenie go "w jaki sposób chcesz być traktowany i gdzie są twoje momenty stop" - dodała.

Jak rozumiecie słowa Renaty Kaczoruk?

To też może cię zainteresować: Najnowsze wieści o Zdzisławie Wasiaku z "Sanatorium Miłości". Jak potoczyły się losy uczestnika popularnego show

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki podjął ważną dla wielu pacjentów decyzję. Weszła w życie dokładnie o północy. Na te zmiany chorzy czekali od dawna

O tym się mówi: Rodzina Pawła Wawrzeckiego przechodzi trudne chwile. Odeszła bliska im osoba