Paweł Wawrzecki wcześniej także zmagał się z bólem po stracie bliskiej osoby. Okazuje się, że pierwsza żona aktora, Barbara Winiarska, nagle odeszła z powodu tętniaka mózgu. Ten związek dał aktorowi 40-letnią już córkę, Annę zmagającą się niestety z porażeniem mózgowym.

Wielka strata w rodzinie Pawła Wawrzeckiego

Po latach artysta podjął kolejną próbę ułożenia sobie życia i skradł serce Izabeli Roman, co zaowocowało ślubem w 2009 roku. Poznali się podczas pobytu w Chicago. Obecnie żyją między Polską, a Stanami Zjednoczonymi. Powoli życie Pawła Wawrzeckiego zaczęło wracać na upragnione tory.

Podczas wywiadu udzielonego magazynowi "Rewia" znajomy aktora opowiedział o jego udanej relacji z teściową, Anną Roman. - Uprzejmy, szarmancki, elegancki zrobił na nestorce rodu wielkie wrażenie - wyznał "Rewii".

Według informacji zawartych w tygodniku, mama żony aktora, Izabeli Roman jakiś czas temu odeszła. Paweł Wawrzecki stał się wówczas ogromnym wsparciem dla zony pamiętając dobrze własne doświadczenia i emocje związane z utratą kogoś bliskiego. - Dobrze, że Paweł był w tym czasie przy niej. Wspierał i pomagał pozbierać się po tej stracie. On jest zahartowany w boju, bo przecież stracił żonę, Barbarę Winiarską. Doskonale więc rozumie rozpacz po stracie kogoś bliskiego - stwierdził przyjaciel aktora.

Paweł Wawrzecki nie tylko podtrzymuje zonę na duchu, ale też wspiera w sprawach przyziemnych. Pomógł Izabeli w uporządkowaniu pozostałych po zmarłej mamie pamiątek i innych rzeczy. Jak się okazuje, wiele z owych pamiątek trafiło do chicagowskiego muzeum polskiego. - Oddaliśmy wszelkie dobra rodzinne mojej teściowej, Anny Roman. Odeszła, ale zostało po niej tyle wspaniałych wszelakich rzeczy. Postanowiliśmy wszystko to przekazać, żeby radowało oczy odwiedzających to miejsce - wyjawił aktor Paweł Wawrzecki tygodnikowi "Rewia".

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Beata Tadla wyznała, że miała poważne problemy zdrowotne. Popularna dziennikarka ostrzega przed ignorowaniem tych objawów. Skutki mogą być poważne

Zerknij: Już od lipca nowe ceny wielu leków! Które z produktów farmaceutycznych zdrożały, a za które zapłacimy mniej