Jak podaje portal "Pomponik", Zdzisław Wasiak z Krapkowic należał do uczestników cieszących się dużą sympatią ze strony widzów. Niestety w programie nie udało się mu skraść z serca Jadzi, z którą spotkał się kilka razy po zakończeniu zdjęć do "Sanatorium miłości". Pandemia koronawirus nie dawała jednak zbyt wielu okazjo do spotkań.

Zdzisław i Jadwiga z "Sanatorium miłości"

Poimo kilku spotkań Zdzisławowi i Jadzwidze nie udało się stworzyć związku i ostatecznie każde poszło w swoją stronę. Okazuj się, że w życiu Zdzisława pojawiła się inna kobieta. Co ciekawe była to jego wcześniejsza partnerka, która odrzuciła jego oświadczyny. Jak do tego doszło?

Zdzisław rok po śmierci swojej żony Irminy, Zdzisław poznał dużo młodszą kobietę, która szturmem zdobyła jego serce. Sympatyczny senior był pewien, że to właśnie z nią chciał spędzić resztę życia. Niestety dziewczyna nie przyjęła oświadczyn, tłumacząc że dzieli ich zbyt duża różnica wieku i nie widzi dla nich przyszłości.

Ostatecznie para się rozstała. Zdzisław Wasiak bardzo mocno to przeżył, wpadł w depresję. Wsparciem w tym trudnym czasie była dla niego ukochana córka Agnieszka. Dzięki niej ponownie stanął na nogi i wrócił nawet do swojej pasji - jazdy na motocyklach. Chciał dać sobie szansę na nową miłość, dlatego zgłosił się do "Sanatorium miłości".

Choć w programie nie udało mu się znaleźć towarzyszki na resztę życia, doszło do zaskakującej sytuacji. Odezwała się od niego dawna ukochana, która jeszcze niedawno nie widziała dla nich szansy. Jak donosi magazyn "Rewia" miała się do niego odezwać wczesną wioną. To właśnie wtedy "zaczęli się spotykać, oswajać i lepiej poznawać".

Jak myślicie, tym razem para zdecyduje się iść przez życie wspólnie?

To też może cię zainteresować: Magda Gessler zdradziła zaskakującą prawdę. Poszło o jej brata. Co takiego ujawniła znana restauratorka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Beata Tadla wyznała, że miała poważne problemy zdrowotne. Popularna dziennikarka ostrzega przed ignorowaniem tych objawów. Skutki mogą być poważne

O tym się mówi: Nowe informacje w sprawie zaginięcia Agnieszki Matejko i jej synka. Czy policji udało się odnaleźć młodą mamę