Magda Gessler oprócz talentu kulinarnego słynnie także z rodzinności. Na jej profilach w mediach społecznościowych można zobaczyć wiele zdjęć czy wspomnień z najbliższymi jej osobami.

Jak podaje portal „Super Express”, ostatnio restauratorka pokazała wyjątkowe zdjęcie ze swoim bratem Piotrem Ikonowiczem, politykiem i działaczem na rzecz praw człowieka.

Obecnie jest on liderem Polskiej Partii Socjalistycznej. W tym roku kandydował też na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich, ale jego kandydatura nie uzyskała poparcia i ostatecznie nie przeszła.

Zdjęcie pokazuje realia

Magda Gessler opublikowała fotografię z czasów dzieciństwa i dodała intrygujący opis, w którym ujawniła cechę swojego brata, a także pragnienie obojga, które zawsze odczuwają.

„Piotruś zawsze ciekawy .. oboje dawaliśmy radę rodzicom : naszym celem od dzieciństwa była wolność .. to nie żart” – napisała jurorka znana z programu „Master Chef”.

Jak widać, rodzeństwo od zawsze jest sobie bardzo bliskie, a swoja ciekawość świata przekłuło w bogate kariery zawodowe, Magda Gessler jako restauratorka i ekspertka kulinarna, a Piotr Ikonowicz jako polityk.

A Wy macie pozytywne wspomnienia tego typu ze swoim rodzeństwem?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Były metropolita gdański realizuje się w nowej roli. Wiadomo co robi abp Sławoj Leszek Głódź po sankcjach z Watykanu i jakie dostaje wynagrodzenie

Jak informował portal „Życiepl.com”: Agata Kornhauser-Duda ma powód do dumy. Pierwsza dama może się pochwalić dużym sukcesem swojego młodszego brata. Co osiągnął Jakub Kornhauser

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Joanna Koroniewska doznała ogromnej przykrości ze strony bliskiej osoby. Padły bardzo emocjonalne słowa. To wygląda na ostateczne pożegnanie

Sprawdź także ten artykuł: Justyna i Piotr Żyła są na drodze do naprawienia swoich nadszarpniętych relacji? Celebrytka skomplementowała popularnego skoczka narciarskiego