Niektóre filmy w Internecie mogą z łatwością sprawić, że Twoje serce wypełni się ciepłym, rozmytym uczuciem. Ten film, w którym tata i córka tańczą w dniu ślubu, z pewnością idealnie pasuje do tej kategorii.

Ten post stał się wiralowy

Udostępniony na Facebooku przez brata panny młodej Dakotę Snider, klip przedstawia ojca i pannę młodą Tenaya. Tata siedzący na wózku inwalidzkim tańczy z córką, a cały film może sprawić, że sięgniesz po chusteczki. Nagranie ojca cierpiącego na stwardnienie zanikowe boczne (ALS) tańczącego z córką na wózku elektrycznym w dniu ślubu zainspirowało internet.

Wzruszająca historia weselna

Udostępniony przez użytkownika Facebooka Dakotę Snider krótki klip przedstawia historię odporności i siły pomimo upośledzenia, w której entuzjastyczny tata nie pozwala, aby ALS odebrał mu szczególną chwilę w wielkim dniu swojej córki.

W podpisie do teraz wirusowego wideo Snider poinformował, że ​​jego siostra Tenaya tańczyła z ojcem, który walczy z ALS w dniu jej ślubu. „W ten weekend było wiele pięknych wydarzeń, ale patrzę, jak mój tata i Tenaya cieszą się w tańcu ojca z córką” – napisał ten pierwszy w podpisie posta.

Niedługo po tym, jak szczere nagranie zostało udostępnione w Internecie, spotkało się z empatycznymi reakcjami i brawami dla odważnego ojca, za uczynienie dnia córki wyjątkowym i zamanifestowanie ducha niepoddawania się. „Jakie absolutnie piękne” – napisał komentator. „Słodka chwila wypełniona miłością, której nigdy nie zapomnisz, jak niesamowitą rodzinę masz, Dakota dziękuje ci za udostępnienie” – powiedział inny.

Co o tym sądzicie? Czy to nie wzruszający widok i historia?

O tym się mówi: Doda zmartwiła swoich fanów, czy im zaimponowała? Ogłosiła, że długo nie zobaczą jej na scenie. O co poszło

Zerknij: Daniel Martyniuk znów o sobie przypomniał. Po dłuższej nieobecności syn Zenka Martyniuka znów znalazł się na ustach wszystkich. Z jakiego powodu

Nie przegap: Jednego z najbardziej lubianych uczestników popularnego programu nie ma już pośród nas. Internauci wręcz nie mogą w to uwierzyć