Uwaga! Bardzo ważna informacja dotycząca trwającej pandemii koronawirusa właśnie ujrzała światło dzienne. Czy czeka nas czwarta fala? Wypowiedź ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego rozwiewa wszelkie wątpliwości...

Polacy mają już dość

Pandemiczna rzeczywistość, z którą przyszło nam się mierzyć od wiosny zeszłego roku mocno dała się we znaki dosłownie wszystkim i na każdej płaszczyźnie życia - od pracy, stylu życia aż po codzienne czynności, które od dłuższego czasu musimy wykonywać w zupełnie inny sposób.

Nic więc dziwnego, że polska społeczność z niecierpliwością czeka na powrót do normalności. Luzowanie obostrzeń, które ma miejsce od niedawna budzi nadzieje, lecz jak się okazuje, już pojawiają się pierwsze spekulacje o kolejnej fali koronawirusa...

Na normalność poczekamy jeszcze długo

Pisaliśmy o przepowiedni jasnowidza Jackowskiego, który przewidział powrót koronawirusa i obostrzeń. Teraz jego słowa - niestety - zostają potwierdzone przez naukowców. Adam Niedzielski wyznał, że prawdopodobnie w sierpniu przyjdzie do nas owa mutacja zwana Deltą.

- Teraz mamy apogeum zakażenia w Wielkiej Brytanii. [...] U nas ewentualność pojawienia się tej czwartej fali to jest prawdopodobnie druga połowa sierpnia. - powiedział minister zdrowia.