Nie ulega wątpliwości, że wchodząc w związek małżeński trzeba liczyć się z tym, że wymaga ono ciągłych starań i pielęgnacji. Zdradliwy i trudny świat show-biznesu nie jest najlepszym gruntem na budowanie stabilnego i trwałego związku, o czym przekonało sie mnóstwo gwiazd z różnych dziedzin sztuki...

Jolanta Fraszyńska cieszy się szczęśliwym związkiem ze swoim terapeutą

Joanna Fraszyńska jest aktorką, którą kojarzymy głównie z serialu "Na dobre i na złe".

Znamy ją też z komedii polskiej "Kiler-ów 2-óch". Jest to kontynuacja filmu "Kiler". Jolanta Fraszyńska zagrała tam córkę senatora Ferdynanda Lipskiego Aldonę zwaną Doną - szaloną nimfomankę o chłopięcych kształtach.

Swój niekwestionowany talent aktorski Jolanta Fraszyńska pokazała widzom odtwarzając postać żony legendarnego wokalisty zespołu Dżem Ryszarda Riedla, w produkcji "Skazani na Bluesa". Miała w swoim życiu dwóch mężów. Pierwszym z nich był aktor Robert Gonera, z którym sie rozwiodła, a potem wyszła za filmowego operatora Grzegorza Kuczeriszkę, jednak i to małżeństwo nie przetrwało.

Obecnie od dwunastu lat żyje w szczęśliwym związku ze swoim terapeutą Tomaszem Zielińskim, z którym planuje ślub. Jak podają media, Jolanta Fraszyńska wciąż pozostaje w przyjacielskiej relacji z byłym mężem Robertem Gonerą, więc nie jest wykluczone, że pojawi się on na ślubie Jolanty i Tomasza.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SCI24.PL (@sci24.pl)

Co o tym sądzicie? Jak im się udaje utrzymac takie dobre relacje?

O tym się mówi: Marina Łuczenko-Szczęsna omówiła zdjęcie sprzed lat. Jej opis zadziwił internautów

Zerknij: Co się dzieje z Nelli Rokitą? Gdy zniknęła z mediów nie wiadomo, co robi i jak teraz wygląda