Kinga Rusin i Tomasz Lis doczekali się dwóch córek – Poli i Igi. W ostatnim czasie Iga Lis stała się bardzo popularną i obserwowaną przez znaczną część społeczeństwa osobą. Nie da się ukryć, że młoda kobieta może pochwalić się zachwycającą urodą, która pozwoliła jej na przygodę z modelingiem.

Pola stroni raczej on błysków fleszy i woli być pod drugiej stronie. Dziewczyna postanowiła pójść w ślady znanych rodziców i została dziennikarką.

Czy córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zrobi równie imponującą karierę dziennikarską?

Starsza córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin studiowała w Stanach Zjednoczonych na St. John’s University w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Warszawskim. W 2016 roku dziewczyna rozpoczęła swoją karierę dziennikarską w serwisie Onet.

Pola interesuje się sportem, dlatego została felietonistką sportową. Jej lekkie pióro i wspaniały warsztat dziennikarski zostały docenione przez innych pracodawców.

Dziewczyna ma za sobą ważny debiut

Teraz Pola Lis pracuje dla Przeglądu Sportowego. W ostatnim czasie przeprowadziła nawet swój pierwszy wywiad – z tenisistką Magdą Linette.

Faktem tym pochwaliła się na Twitterze. Myślicie, że Pola zrobi równie imponującą karierę jak Tomasz Lis, czy Kinga Rusin?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewanie odeszła znana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Miała tylko 43 lata. Jej bliscy, widzowie i słuchacze nie potrafią w to uwierzyć

Jak informował portal „Życiepl.com”: Robert Lewandowski stoi przed ogromną szansą w swojej karierze. Fani są zaskoczeni. Czy EURO 2021 potwierdzi jego formę i pomoże spełnić marzenia

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Świetny sposób na piękny kształt twarzy, który powinna znać każda kobieta. Prosty trick na likwidację podwójnego podbródka. Jak to zrobić

Sprawdź także ten artykuł: Skromnie czy z rozmachem? Wiadomo jak swój dom urządziła Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż. Te wnętrza mogą zaskoczyć wielu fanów popularnej aktorki