Jak to bywa w przypadku dziecięcych aktorów, odtwórczyni roli Nel Rawlison z "W pustyni i w puszczy" dla wielu fanów ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza, pomimo upływu lat wciąż pozostaje małą dziewczynką.

Chociaż od premiery filmu mijają już blisko dwie dekady, to niewielu Polaków zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele zmieniło się w życiu aktorow odgrywające główne role. Na pierwszy plan wychodzi w tej kwestii Karolina Sawka - odtwórczyni roli Nel. Udało jej się nie tylko wydorośleć i zamienić w piękną kobietę, ale również zmienić swój wygląd nie do poznania... Jak prezentuje się teraz aktorka?

Filmowa Nel przez lata nie straciła blasku

Pomimo tego, że znaczna część Polaków nie śledzi aktorskich poczynań Sawki, to gwieździe udało się zgromadzić grono oddanych fanów. Chętnie oglądają oni rzeczy, które aktorka publikuje w swoich mediach społecznościowych - a w szczególności na Instagramie.

Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, Sawka chętnie dzieli się z obserwatorami kadrami z codziennego życia, a także relacjonuje zmiany w swoim wyglądzie. Niedawno zaskoczyła swoich fanów metamorfozą, dzięki której zmieniła się nie do poznania. Jak wygląda?

Karolina Sawka przez lata swojej kariery kojarzona była ze swoimi charakterystycznymi, ciemnymi włosami. Postanowiła jednak przełamać ten schemat i zmienić swój image o 180 stopni, poprzez... rozjaśnienie włosów i pofarbowanie ich na blond! Aktorka zachowała jednak część własnego "ja", zostawiając na czubku głowy kilkucentymetrowe ciemne odrosty.

fot. Instagram
fot. Instagram

Fani nie ukrywają swojego zachwytu metamorfozą aktorki, a nawet porównują ją do wielkich gwiazd, takich jak Shakira i Beyonce. Trzeba przyznać, że to naprawdę ogromna zmiana!

Zobacz także: Wychodzą na jaw kolejne fakty odejścia księżnej Diany. Jej miejsce spoczynku jest... puste? Niezwykłe doniesienia

Może cię zainteresować: Wyciekło nagranie z szatni po meczu Polska - Szwecja. Co tam się działo? Słychać głównie załamanego Lewandowskiego

Pisaliśmy również o: Wiele gwiazd, mimo ogromnego majątku doszło niemal do bankructwa. Wiele ich finansowych decyzji nigdy nie powinno mieć miejsca