Jak podaje magazyn "Daily Mail", oficjalny grób księżnej Diany znajduje się w rodzinnej posiadłości Spencerów, w której aktualnie mieszka jej brat - Charles Spencer. To właśnie na terenie tej ziemi znajduje się wyspa Althorp - azyl księżnej Diany, w którym dorastała i spędzała dużo czasu, gdy chciała uciec od mediów.

Tuż po tragicznej śmierci Lady Di zdecydowano, że wyspa ta będzie idealnym miejscem pochówku dla byłej żony księcia Karola. Postawiono tam piękny pomnik i zasadzono 36 drzew - każde symbolizuje jeden rok życia matki Williama i Harry'ego. Dodatkowo jej grób ozdabiają jej ulubione kwiaty - tulipany, angielskie, białe róże i niezapominajki.

Księżna Diana
Księżna Diana

Okazuje się jednak, że ciało księżnej może spoczywać w zupełnie innej lokalizacji - w kościele St. Mary w Oxfordzie, gdzie pochowano również ojca Diany, Edwarda Spencera. Skąd te sensacyjne doniesienia?

Ciało Lady Di miało zostać przeniesione, ponieważ chociaż po śmierci chciano jej zapewnić spokój, którego nie zaznała za życia. W trosce o to, żeby jej miejsce pochówku nie zostało zbeszczeszczone przez miliony odwiedzających je turystów, zdecydowano się na zmianę lokalizacji.

Doniesienia te nie zostały oficjalnie potwierdzone, ale wydają się bardzo prawdopodobne.

Księżna Diana
Księżna Diana

To również może Cię zainteresować: Wyciekło Nagranie Z Szatni Po Meczu Polska - Szwecja. Co Tam Się Działo? Słychać Głównie Lewandowskiego

Zobacz także: Karolina Gilon Mierzy Się Z Miłością Do Jedzenia? Gwiazda Wyznała, Ile Przytyła