Jak podaje "Super Express", mecz Polski ze Szwecją był niezwykle ekscytujący i dostarczył widzom sporo emocji. Po przegranej ze Słowacją i remisie z Hiszpanią nadszedł czas na spotkanie piłkarskie o wszystko.

Nasza drużyna, choć najpierw przepuściła dwie pierwsze bramki, zremisowała wynik dzięki dwóm golom Roberta Lewandowskiego. Później jednak, w ostatnich doliczonych minutach to właśnie Szwed znów przeprowadził piękną akcję i wygrał starcie z Wojciechem Szczęsnym, zdobywając trzecią bramkę i tym samym zapewniając swoim zawodnikom wygraną.

Dla Polaków była to podwójna porażka, ponieważ oznaczała jedno - powrót do domu i koniec przygody na Euro 2020. Jak reagowali po meczu?

Robert Lewandowski Piłkarzem Roku 2020 w Niemczech, screen Google
Robert Lewandowski Piłkarzem Roku 2020 w Niemczech, screen Google
Robert Lewandowski Piłkarzem Roku 2020 w Niemczech, screen Google

Do sieci wyciekło nagranie, które pokazuje, jaka atmosfera panowała w szatni tuż przed meczem ze Szwecją, w przerwie i tuż po przegranej. W materiale słychać głosy - głównie trenera i kapitana naszej reprezentacji, Roberta Lewandowskiego oraz Grzegorza Krychowiaka.

Jednak to, co słyszymy po meczu budzi największe emocje. A co słyszymy? Przekleństwa, a potem przejmującą ciszę. Tak właśnie piłkarze przeżywali porażkę - w milczeniu i skupieniu. Sami zobaczcie i posłuchajcie, co tam się działo!

Robert Lewandowski/Youtube @ESPN FC
Robert Lewandowski/Youtube @ESPN FC

To również może Cię zainteresować: Natalia Klimas Zwraca Się Do Fanów Z Ważnym Apelem. "Ich Zaraz Nie Będzie". O Co Chodzi

Zobacz także: Znany Polski Kabareciarz Wrócił Na Scenę. Piotr Bałtroczyk Zmienił Się Nie Do Poznania