Zarobki największych orłów piłki nożnej to od lat niezwykle gorący temat - nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wiele mówi się o tym, że sportowcy wynagradzani są zbyt hojnie - w porównaniu do, przykładowo, siatkarzy i przedstawicieli innych sportowych dyscyplin.

Dziennikarze portalu "Pudelek" powinni zapytać Polaków o to, ile według nich powinni zarabiać polscy piłkarze. Co sądzą na ten temat nasi rodacy?

Czy piłkarze zarabiają zbyt dużo?

Po przegranym meczu ze Szwecją, Polacy na dobre pożegnali się z dalszym udziałem w EURO 2020. Na nowo rozgorzała natomiast dyskusja na temat zarobków piłkarzy reprezentujących nasz kraj podczas rozgrywek. Co na ten temat powiedzieli Polacy?

Co ciekawe, wiele osób biorących udział w sondzie zgodnie stwierdziło, że... zarobki polskich piłkarzy są zupełnie adekwatne do tego, jaką pracę wykonują. Zwrócono uwagę m.in. na to, jaki wpływ mają ci sportowcy na kulturalne życie naszego kraju oraz tożsamość narodową Polaków. Według wielu badanych, wpływ polskich piłkarzy na życie ich rodaków w pełni zasługuje na wysokie wynagrodzenie.

Pojawiły się również głosy na temat tego, iż zarobki piłkarzy w pełni zależą od samych Polaków, którzy chętnie pojawiają się na meczach, kupują piłkarskie gadżety, czy chociażby wykupują sportowe kanały w telewizji. Jedna z badanych zauważyła także, że... profesjonalne "kopanie piłki" wcale nie jest tak łatwe, na jakie może wyglądać.

Wiele osób z pewnością nie spodziewało się aż takiego wsparcia wobec polskich piłkarzy, którzy są często obiektem żartów i kpin. Wygląda jednak na to, że piłka nożna na dobre zakorzeniła się w narodowej tożsamości mieszkańców naszego kraju!

Zobacz także: Zaskakujący czyn Beaty Kozidrak. Wyraziła szacunek byłemu mężowi. Publiczność nie spodziewała się takiej sceny

Może cię zainteresować: Wzruszające kulisy relacji Leszka Millera z wnuczką. Monika Miller opowiedziała o swoim dzieciństwie. Te wspomnienia wyciskają łzy z oczu

Pisaliśmy również o: Dorota Szelągowska złożyła życzenia synowi Natalii Kukulskiej. Internautów mocno poruszyły jej słowa