Zapewne każdy zna znaną pisarkę, Katarzynę Grocholę. Jej córka – Dorota Szelągowska również cieszy się sporą popularnością.

Dorota Szelągowska złożyła życzenia synowi Natalii Kukulskiej

Dorota Szelągowska przyszła na świat w Libii, jednak niedługo po jej narodzinach rodzice zdecydowali na powrót do Polski. Młoda Dorota Szelągowska wychowywała się jednak z babcią i mamą, bowiem rodzice projektantki wnętrz rozwiedli się.

Jak podaje portal Super Express, Dorota Szelągowska zadebiutowała w telewizji już w 1998 roku. Na początku mogliśmy oglądać ją w programie „Rower Błażeja”. Niedługo potem początkująca gwiazda podjęła współpracę ze stacją TVN, gdzie współpracowała przy produkcji takich programów jak „Taniec z gwiazdami” czy „Dzień dobry TVN”.

Znana projektantka wnętrz pracowała także w Telewizji Polskiej. Prowadziła bowiem „Pytanie na śniadanie” oraz „Polskie lato”. Następnie Dorota Szelągowska podjęła współpracę ze stacją Domo +.

Internautów mocno poruszyły jej słowa

Po pewnym czasie powróciła jednak do TVN-u i tam od 2014 zaangażowana jest w pracę przy programach związanych z projektowaniem wnętrz, m.in. „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej” czy „Polowanie na mieszkanie”.

Dorota Szelągowska nieustannie jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam publikuje wiele ujęć ze swojego życia prywatnego.

W ostatnim czasie opublikowała stare zdjęcie jej syna z synem Natalii Kukulskiej - Jasiem.

Dorota złożyła chłopcu życzenia z okazji 21. urodzin. Okazuje się, że Jan jest od lat jest bliskim przyjacielem jej syna.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewanie odeszła znana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Miała tylko 43 lata. Jej bliscy, widzowie i słuchacze nie potrafią w to uwierzyć

Jak informował portal „Życiepl.com”: Robert Lewandowski stoi przed ogromną szansą w swojej karierze. Fani są zaskoczeni. Czy EURO 2021 potwierdzi jego formę i pomoże spełnić marzenia

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Świetny sposób na piękny kształt twarzy, który powinna znać każda kobieta. Prosty trick na likwidację podwójnego podbródka. Jak to zrobić

Sprawdź także ten artykuł: Skromnie czy z rozmachem? Wiadomo jak swój dom urządziła Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż. Te wnętrza mogą zaskoczyć wielu fanów popularnej aktorki