Jolanta Kwaśniewska jest według większości Polaków jedną z najlepszych Pierwszych Dam w historii naszego kraju. Piękna, inteligentna i z wielką klasą.

Wielkie wyróżnienie dla Jolanty Kwaśniewskiej

Według sondażów „Super Expressu” Jolanta Kwaśniewska uznawana jest za najlepszą Pierwszą Damę. Obecna pani prezydent uplasowała się w tym rankingu dopiero na trzecim miejscu.

Czym więc żona Aleksandra Kwaśniewskiego zasłużyła sobie na takie wyróżnienie? Przede wszystkim elegancją, klasą oraz inteligencją, które biły od niej na kilometr.

Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @fra3.pl
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @fra3.pl

Mało tego, wiele osób na przełomie XX i XXI wielu wskazało, że gdyby Jolanta Kwaśniewska startowała na prezydenta, to miałaby ich głos.

Była pierwsza dama skradła serca Polaków

Jolanta Kwaśniewska przez dziesięć lat pełniła funkcję reprezentacyjną kraju i skradła dzięki temu serca wielu Polaków. Kobieta pomagała wielu kobietom i czuła z nimi ogromną więź.

Co tak naprawdę zrobiła Jolanta Kwaśniewska, screen Google
Co tak naprawdę zrobiła Jolanta Kwaśniewska, screen Google
Co tak naprawdę zrobiła Jolanta Kwaśniewska, screen Google

W trakcie trwania kadencji swojego męża, Aleksandra Kwaśniewskiego, Jolanta Kwaśniewska jako pierwsza dama otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Jak przypomina „Super Express” jedną z nich była nagroda czytelników czasopisma „Twój styl” w 1998 roku.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewanie odeszła znana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Miała tylko 43 lata. Jej bliscy, widzowie i słuchacze nie potrafią w to uwierzyć

Jak informował portal „Życiepl.com”: Robert Lewandowski stoi przed ogromną szansą w swojej karierze. Fani są zaskoczeni. Czy EURO 2021 potwierdzi jego formę i pomoże spełnić marzenia

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Świetny sposób na piękny kształt twarzy, który powinna znać każda kobieta. Prosty trick na likwidację podwójnego podbródka. Jak to zrobić

Sprawdź także ten artykuł: Skromnie czy z rozmachem? Wiadomo jak swój dom urządziła Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż. Te wnętrza mogą zaskoczyć wielu fanów popularnej aktorki