Piotr i Justyna Żyła byli małżeństwem przez ponad dekadę. Po dwunastu latach małżeństwa ich relacje zaczęły się jednak pogarszać, w wyniku czego w 2018 roku postanowili wziąć rozwód. Przy tej okazji nie obyło się niestety bez kilku miesięcy wzajemnego obrzucania się błotem przez byłych małżonków. W końcu jednak para postanowiła wziąć się w garść i - dla dobra dzieci - zakopać wojenny topór.

Teraz relacje byłych zakochanych wyglądają o niebo lepiej niż w pierwszych miesiącach po rozwodzie - nie tylko nie piorą oni publicznie małżeńskich brudów, ale nawet... powoli wchodzą na drogę przyjaźni.

Justyna i Piotr w ciągu dwunastu lat małżeństwa doczekali się dwójki dzieci - Jakuba i Karoliny, którzy obecnie mieszkają z mamą. Ta bardzo chętnie chwali się pociechami na swoim Instagramie, gdzie zamieściła wczoraj nowe zdjęcia córki. Jest naprawdę urocza!

Justyna i Karolina świętują początek wakacji

Żyła po rozwodzie ze skoczkiem przestała być znana jedynie jako jego żona, a sama zaczęła prężnie rozwijać własną karierę, w wyniku czego udało jej się jakiś czas temu otrzymać status pełnoprawnej celebrytki. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, Justyna bardzo chętnie dzieli się z fanami kulisami swojego codziennego życia za pośrednictwem Instagrama. To właśnie tam opublikowała wczoraj zdjęcia z zakończenia roku szkolnego, który świętowała wraz z pociechami.

"Ostatni dzień szkoły… Wreszcie trochę odpoczynku po tym trudnym pandemicznym roku szkolnym. Dlatego chciałabym podziękować serdecznie naszym nauczycielom ze szkoły podstawowej w Wiśle, a w szczególności nauczycielom mojego syna – Kuby, za 8 lat pełnych dobrej atmosfery oraz wyrozumiałości ze strony nauczycieli, którzy starali się wspierać dzieci jak mogli" - napisała Żyła, zamieszczając zdjęcie bukietów kwiatów oraz szkolnych świadectw.

Na instagramowej relacji celebrytki pojawiły się natomiast zdjęcia małej Karoliny, trzymającej kolorowe bukiety. Tam również Justyna postanowiła podziękować nauczycielkom swoich dzieci. Internautów najbardziej przykuło jednak... podobieństwo Karoliny do swojej mamy!

fot. Instagram
fot. Instagram

Czy Justyna i jej córka faktycznie wyglądają jak dwie krople wody?

Zobacz także: Kto wspiera królową po odejściu Filipa? Księżna Kate. Przygotowała dla monarchini piękną niespodziankę

Może cię zainteresować: Od dziś wchodzą w życie zmiany dotyczące obostrzeń w Polsce. Co takiego się zmieni? Warto o tym wiedzieć

Pisaliśmy również o: Rodzinna sielanka trwa w najlepsze. Marcin Mroczek spędza czas z najbliższymi nad polskim morzem