Najnowsze fotografie publikowane przez jednego z najbardziej popularnych aktorów w Polsce, Marcina Mroczka podbijają internet. Fani są zachwyceni szczęściem, jakie bije od aktora oraz jego rodziny. Mężczyzna postanowił zabrać całą rodzinę nad polskie morze. Rodzinna sielanka trwa w najlepsze! Koniecznie zobacz te fotki!

Marcin Mroczek, wraz ze swoim bratem bliźniakiem są jednymi z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych postaci w polskim show – biznesie. Obaj bracia zasłynęli z ról w kultowym serialu “M jak Miłość”, debiutując tym samym na szklanym ekranie w roku 2000.

Mimo iż zarówno Marcin, jak i Rafał Mroczkowie występowali także w innych produkcjach, to właśnie z wyżej wspomnianymi rolami są najbardziej kojarzeni.

Te fotki podbijają internet!

Marcin Mroczek pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami i raz po raz zamieszcza w sieci fotki zarówno dotyczące swojego życia zawodowego, jak i prywatnego. Ostatnio wybrał się z żoną oraz dziećmi nad polskie morze – widać, że byli bardzo szczęśliwi, a pogoda im dopisała!

- Trafiliśmy na pogodę nad Bałtykiem, to jak trafić szóstkę w totka. Co prawda końcówka to już klasyka – deszcz i 18 stopni, ale i tak jest fajnie - napisał aktor.