Jak podaje portal "Super Express", Anna Dereszowska po raz trzeci zostanie mamą! Tę radosną nowinę potwierdza najnowsze zdjęcie aktorki, na którym widać już ciążowy brzuszek. Posypały się gratulacje.

Anna Dereszowska jest w ciąży

Anna Dereszowska postanowiła dłużej nie ukrywać swojego szczęścia i pochwaliła się wiadomością, że zostanie mamą. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym z dumą prezentuje ciążowe krągłości. Na fotografii widzimy również dwójkę jej starszych dzieci: 13-letnią córkę Lenę i 6-letniego syna Maksa.

Pod postem aktorka napisała w jaki sposób jej rodzina zareagowała na wiadomość o powiększeniu rodziny. I tak córka Anny Dereszowskiej przyznała, że jest to najszczęśliwszy dzień w jej życiu. Synek Maks stwierdził, że przyczyną powiększającego się brzucha mamy jest nadmiar jedzenia i to, że przestała ćwiczyć z Anną Lewandowską.

Mąż Anny Dereszowskiej stwierdził, że "już mieli zacząć podróżować tylko we dwoje". Na szczęście potem Daniel Duniak zapewnił, że już kocha małego człowieka rozwijającego się pod sercem jego żony.

Anna Dereszowska nie zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży. Trudno więc powiedzieć, kiedy jej dziecko przyjdzie na świat. Rozmiar brzuszka może jednak wskazywać, że z pewnością stanie się to jeszcze w tym roku.

Pomimo odmiennego stanu Anna Dereszowska nadal pracuje na planie serialu "Komisarz mama". Zdjęcia mają zakończyć się w połowie lipca. W poprzedniej ciąży aktorka też nie zwalniała tempa. Jak przyznała w rozmowie z "Vivą" pracowała dużo i praktycznie do samego końca.

Annie Dereszowskiej gratulujemy i życzymy szczęśliwego rozwiązania.

To też może cię zainteresować: Majątek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego jest już w trakcie podziału. Wiadomo co zatrzymało każde z prawie byłych już małżonków

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pieluchy w ogrodzie? Niecodzienna metoda stosowana przez ogrodników może uratować grządki i plony. Jak ją zastosować? To niezwykle proste

O tym się mówi: Do Internetu trafiło świadectwo na zakończenie roku szkolnego. Jarosław Kaczyński nie będzie zadowolony z sytuacji? To wiele świadczy o jego ludziach