Jak informuje serwis Super Express, Jarosław Kaczyński ma powody do zmartwień. Prezes Prawa i Sprawiedliwości może nawet płonąć ze wstydu! Dlaczego? Do sieci, a konkretnej na Facebooka trafiło świadectwo szkolne. Jednak próżno na nim szukać biało-czerwonego paska, a oceny na tylnej stronie dokumentu są nie do uwierzenia.

Wiele osób może uznać, że to nie świadczy najlepiej o Jarosławie Kaczyńskim i kompetencjach pracujących z nim osób. O co chodzi?

Do Internetu trafiło świadectwo szkolne, które zbulwersowało użytkowników sieci. Cenzurka nie jest korzystna dla Jarosława Kaczyńskiego i całego PiS. O co chodzi?

Okazuje się, że świadectwo „szkolne” z okazji zbliżającego się zakończenia roku postanowili wystawić obozowi rządzącemu politycy opozycji! Na swoim koncie na Facebooku cenzurkę udostępniła była premier rządu z ramienia PO, Ewa Kopacz.

„Mamy rząd wybitnych osiągnięć - czas wystawić im ocenę” – napisała drwiąco w opisie świadectwa była szefowa rządu, cytowana przez Super Express.

Świadectwo nosi tytuł „Wyniki klasyfikacji rządów PiS”. Z jakich zakresów PiS otrzymał oceny niedostateczne? To m.in. reforma edukacji, służba zdrowia, wymiar sprawiedliwości czy walka z pandemią. Samych jedynek na świadectwie nie ma, jednak oceny celujące z pewnością nie ucieszą Jarosława Kaczyńskiego.

Szóstki PiS dostał za podwyższenie podatków, kolesiostwo, szczucie na ludzi, a także kompromitowanie Polski na arenie międzynarodowej. Z zachowania PiS otrzymał „naganne”. Jarosław Kaczyński do tej pory nie skomentował sytuacji.

Facebook @Ewa Kopacz

Jak informował portal "Życie PL": WYSTARCZY KILKA PROSTYCH METOD, A MRÓWKI NA BALKONIE ZNIKNĄ W CIĄGU KILKU CHWIL! JAK POZBYĆ SIĘ TYCH OWADÓW? PEWNA SPOSOBY ZNANE PRZEZ NASZE BABCIE

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK ODCHODZI Z „THE VOICE OF POLAND”! WIADOMO JUŻ, KTO ZASTĄPI GWIAZDĘ NA FOTELU TRENERSKIM. TO SPORA NIESPODZIANKA DLA FANÓW PROGRAMU TVP

Portal "Życie PL" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI MIAŁ POTĘŻNY PROBLEM W TRAKCIE MECZU POLSKA – SZWECJA? PIŁKARZ PRZYZNAŁ SIĘ DO KŁOPOTÓW. WYZNANIE WRĘCZ ZAMUROWAŁO POLSKICH KIBICÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SMUTNE WIEŚCI DLA FANÓW POLSKICH SERIALI. NIE MA JUŻ Z NAMI WYBITNEGO AKTORA. INFORMACJE WŁAŚNIE TRAFIŁY DO MEDIÓW. POJAWIŁY SIĘ LICZNE KONDOLENCJE