Jak podaj portal "Super Express", Katarzyna Cichopek podzieliła się z fanami nagrniem z oszarnej nawałnicy, jaka przetoczyła się między innymi nad jej domem. Aktorka najadł się sporego strachu, kiedy musiała ratować swój dobytek. Bała się tym bardziej, że już raz straciła swoją cenną kolekcję, o którą pieczołowicie dbała.

Dramatyczna relacja Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek podzieliła się z fanami nagranie z przerażającej nawałnicy, jaka rozpętała się nad jej domem. Widząc jak wiatr przegina korony drzew trudno było zachować spokój. Aktorka bardzo martwiła się o swoją kolekcję kwiatów. Wcześniejsze potężne załamanie pogody zniszczyło jej kwietną kolekcję.

Na nagraniu słyszymy, jak Katarzyna Cichopek ostrzega, że "zbliża się Armagedon". Widząć nadciągające załamanie pogody aktorka nauczona doświadczeniem pozbierała doniczki z kwiatami i umieściła je pod parapetem, gdzie miała nadzieję będą bezpieczne. Ostatnim razem tego nie zrobiła i jak sama mówi jej ukochane kwiatki "poprzewracały się i połamały".

Relacja Katarzyny Cichopek/Instagram @Katarzyna Cichopek
Relacja Katarzyny Cichopek/Instagram @Katarzyna Cichopek
Relacja Katarzyny Cichopek/Instagram @Katarzyna Cichopek

Nawałnica nad Warszawą

W nocy nad Warszawą przetoczyła się burza, w wyniku której część mieszkańców stolicy nie miała dostępu do prądu. Powalone konary i połamane gałęzie uszkadzały nie tylko linie wysokiego napięcia, ale także samochody. Wiatr porywał pozostawione na balkonach rzeczy, których mieszkańcy nie zabezpieczyli.

Kolejna potężna nawałnica przetoczyła się także dziś przed południem. Niestety prognozy na kolejne godziny nie są optymistyczne. W trakcie nawałnic prognozowany jest silny wiatr, intensywne opady deszczu i gradu. Śledźmy prognozy pogody i jeśli nie musimy pozostańmy w domu.

A jak sytuacja pogodowa wygląda teraz u was sytuacja pogodowa?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek odniosła się do kryzysu w swoim małżeństwie z Marcinem Hakielem. Jak radzą sobie aktorka i tancerz po kilkunastu latach związku

Zobacz, o czy jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy Zbigniew Zamachowski już się odkochał? Jedno zdarzenie w teatrze wywołało spekulacje. Co się stało

O tym się mówi: Od piątku mamy zmiany w obostrzeniach covidowych. Rząd Mateusza Morawieckiego opublikował nowe rozporządzenie. Kogo szczególnie dotkną zmiany