Gdy tabloidy zaczęły na początku roku trąbić o rozstaniu państwa Moniki i Zbigniewa Zamachowskich, spekulacjim nie było końca. W mediach społecznościowych zawrzało, a internauci pieczołowicie poszukiwali jakichkolwiek oznak zakończenia związku celebrytów. Para z początku jednak milczała i nie wywlekała żadnych brudów na ten temat...

Romans na deskach teatru?

Spekulacje o zażyłych stosunkach Zbigniewa Zamachowskiego z koleżanką z pracy Gabrielą Muskałą potwierdziły się po pewnym czasie, a sama Monika Zamachowska (teraz znowu Richardson) w mediach społecznościowych nie zamierzała zaprzeczać temu, że jej mąż wyprowadził się na dobre.

Po śledztwie i publikacji "Super Expressu" było wiadomo, że pewnego weekendu Zbigniew Zamachowski pozabierał swoje rzeczy z mieszkania, a pomógł mu syn. Zdjęcia z tej akcji szybko obiegły Internet, co wywołało badawcze komentarze pod publikacjami Moniki Zamachowskiej. Dziennikarka nie zaprzeczała odpowiadając internautom.

Gdy przed Świętami Wielkanocnymi udzieliła obszernego wywiadu, wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Okazało się bowiem, że to aktor postanowił opuścić rodzinę dla młodszej koleżanki, z którą miał próby do spektaklu.

Jestem załamana, przyznaję. […] Przeżyłam cudowne 10 lat. Z wybitnym mężczyzną, który jest nie tylko jednym z największych aktorskich talentów w naszym kraju, ale i ciepłym, serdecznym człowiekiem. […] Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja.

Obecnie media donoszą, że romans Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały mógł dobiec końca, gdyż aktor nie pojawił się w teatrze z kwiatami i gratulacjami podczas premiery sztuki "Piknik pod Wiszącą Skałą".

Taki gest z pewnością uradowałby kochankę, lecz nikt go tego dnia tam nie widział. Wcześniej media trąbiły o ciężkiej chorobie Gabrieli Muskały, podczas której Zbigniew otoczył ją troską i opieką, co utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że to prawdziwa miłość. Czy rzeczywistość jest inna? To wie tylko sam Zbigniew Zamachowski...

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Odszedł znany muzyk i kompozytor. Za dwa tygodnie miał grać koncert. O kim mowa

Zerknij: Marcin Mroczek był bardzo zaskoczony, kiedy otrzymał to od synów. Co dali tacie Ignacy i Kacper? U Zduńskich by to nie przeszło