Chociaż Elżbieta WItek z wykształcenia jest historyczką, to prawdziwą karierę zrobiła dopiero w polityce. Teraz, po wielu latach pracy dla Prawa i Sprawiedliwości, zasiadła ona w fotelu marszałka Sejmu i stała się jedną z najbardziej wpływowych kobiet w kraju.

Wczoraj polityczka obchodziła bardzo ważne dla siebie święto. Nie zapomnieli o nim jej koledzy z pracy - jeden z nich zaszczycił ją wyjątkowymi życzeniami z okazji tego dnia.

Elżbieta Witek uwielbiana przez całą partię

Marszałek Sejmu często porównywana jest z byłą premier, Beatą Szydło. Nic dziwnego - podobnie jak jej koleżanka z partii, Witek również cieszy się dużą sympatią wśród członków Prawa i Sprawiedliwości. Dowód temu dał Sylwester Tułajew, który niegdyś był zastępcą Witek w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Złożył on polityczce najserdeczniejsze życzenia z okazji... imienin!

"Najserdeczniejsze życzenia imieninowe przesyłam Pani Marszałek Elżbiecie Witek. Dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności! Niech Pan Bóg błogosławi w dalszej pracy i służbie Polsce! Sto lat Pani Marszałek!" - napisał na swoim Twitterze Tułajew, okraszając życzenia zdjęciem marszałek Sejmu trzymającej bukiet kwiatów.

fot. Twitter
fot. Twitter

Tak serdeczne życzenia z pewnością umiliły polityczce świętowanie tego wyjątkowego dnia!

Zobacz także: Kamil Sipowicz układa sobie życie na nowo. Nie wszystkim się to podoba. Jak pisarz radzi sobie bez Kory

Może cię zainteresować: Zaskakujące szczegóły życia prywatnego uwielbianej aktorki. Katarzyna Łaniewska przeżyła prawdziwą telenowelę. O co chodzi

Pisaliśmy również o: Andrzej Piaseczny mówi o wolności wyboru. "Nie mam żadnego problemu z różnego rodzaju gratyfikacjami dla takich osób"