Michał Szpak dość długo brylował w składzie jurorskim programu "The Voice of Poland". Choć jest artystą kontrowersyjnym i odstaje od reszty jurorów, wyglądało na to, że idealnie odnalazł się w tej roli.

Michał Szpak nagrabił sobie zbyt głośnym manifestowaniem własnych poglądów politycznych

Niestety, media podają od pewnego czasu, że Telewizja Polska postanowiła wyciągnąć konsekwencje pewnych zachowań artysty i zmienić skład jury, zastępując niepokornego Michała Szpaka kimś bardziej odpowiadającym narracji i kanonom stacji.

Jak donosi "Plejada", Michała Szpaka zastąpić ma Sylwia Grzeszczak, która według medialnych doniesień zadeklarowała już swoją chęć i gotowość podjęcia współpracy jako jurorka w "The Voice of Poland". Jak przyznała, sama jest fanką tego programu i z obecnym doświadczeniem jest w stanie dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z uczestnikami show.

Michał Szpak podpadł Telewizji Polskiej między innymi udziałem w uzeszłorocznych manifestacjach, jakie odbywały się bezpośrednio przed domem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Jedna z osób współpracujących przy produkcji "The Voice of Poland" powiedziała w rozmowie z "Plejadą" o przyczynach decyzji TVP - Ordynarne demonstracje polityczne w wykonaniu niektórych gwiazd źle wpływają na poziom programów rozrywkowych. Muzyka ma łączyć, a nie dzielić, bo tego oczekują widzowie.

Sylwia Grzeszczak od dawna cieszy się uznaniem i sympatią ze strony pozostałych członków jury, co potwierdził Tomson, który nazwał ją wspaniałą artystką tworzącą świetną muzykę.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: To już kolejny skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Padają bardzo mocne oskarżnia. O co chodzi

Zerknij: Jak wyglądają relacje Donalda Tuska z córką? Światło dzienne ujrzały nowe fakty. Co się stało