Jak podaje portal "Lelum", Dagmara Kaźmierska po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu! Te radosne informacje gwiazda potwierdziła w czasie rozmowy z dziennikarzami programu "Dzień dobry TVN". Królowa życia potwierdziła, że jest szaleńczo zakochana.

Zmiany w życiu Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najpopularniejszych bohaterek programu "Królowe życia", a także jedną z najbardziej kontrowersyjnych. Serca widzów podbiła swoją bezpośredniością, ostrym językiem i wyjątkwym poczuciem humoru. Fani nie wyobrażają sobie, że mogłoby jej zabraknąć w programie, którego jest najjaśniejszą gwiazdą.

Tymczasem media obiegła informacja, że Dagmara poważnie myśli o przeniesieniu się do Egiptu. I choć celebrytka zapewniła, że nie stanie się to z dnia na dzień, to jedynie kwestią czasu jest to, kiedy taka decyzja zapadnie. Okazuje się, że to nie koniec zmian w życiu królowej życia.

Serce Dagmary Kaźmierskiej znów jest zajęte!

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że jest do szleństwa zakochana. Zapewniła, że nieustannie czuje motyle w brzuchu i jak przekonuje, "to tak szybko nie puści". Królowa życia potwierdziła, że ma narzeczonego, choć nie zdecydowała się ujawnić, kto zdobył jej serce. Przy okazji zapewniła, że w jej seru zawsze szczególne miejsce będzie zajmował ojciec Conana.

"Sentyment to zawsze będzie do mojego męża, bo to jest ojciec mojego dziecka i to była moja wielka prawdziwa miłość. Kaźmierski to zawsze będzie Kaźmierski" - powiedziała Dagmara Kaźmierska.

Nieststy gwiazda programu "Królowe życia" nie zdecydowała się ujawnić nazwiska ukochanego, ani choćby zdradzić jego imienia. Stara się zachować ten element swojeg życia wyłącznie dla siebie.

Jesteście ciekawi, komu udało się zdobyć serce Dagmary?

To też może cię zainteresować: Magda Gessler szczerze opowiedziała o najtrudniejszych chwilach swojego życia. Wróciły bolesne wspomnienia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Edyta Górniak odniosła się do konfliktu w rodzinie Krzysztofa Krawczyka. Co powiedziała gwiazda na ten temat

O tym się mówi: Meghan Markle nie dołączy do księcia Harry'ego podczas kolejnego pobytu w Anglii? Powody mocno zaskakują