Jak podaje portal "Jastrząb Post", Magda Gessler zdecydowała się opublikować swoją autobiografię, w której zawarła wiele ciekawych, radosnych, ale i trudnych wspomnień. Nie zabrakło wyznania dotyczącego straty małej córeczki.

Magda Gessler wydała autobiografię

Magda Gessler od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród fanów, podobnie jak programy, które prowadzi. Widzowie od lat śledzą jak odmienia życie restauratorów w "Kuchennych rewolucjach". Jedni ją uwielbiają, inni krytykują, ale wszyscy z uwagą śledzą fakty dotyczące najpopularniejszej restauratorki w Polsce.

Sama Magda Gessler postanowiła podzielić się ze swoimi wielbicielami szczegółami ze swojego życia, opowiadając o nich w swojej autobiografii. W książce znajdziemy wiele pikantnych szczegółów, jak chćby ten dotyczący romansu z Piotrem Adamczykiem. Jak przypomniała restauratorka wywołał on w mediach niemałe zainteresowanie.

Magda Gessler zdradziła, że aktor kupił małe mieszkanie w pobliżu Starego Miasta, skąd mieli "kilometr do Fukiera, miezkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał". Dzięki temu mogli zaoszczędzić czas, stres i zapewnić tak pożądaną przez oboje dykrecję.

Trudne chwile w życiu Magdy Gessler

Na stronach "Magdy" możemy przeczytać również o niezwykle trudnych momentach z życia prowadzącej "Kuchenne rewolucje". Jednym z bardziej traumatycznych był ten, kiedy zmarła jej mała córeczka.

Magda Gessler w 1982 roku poślubiła Volkharta Müllera. Niedługo potem para doczekała się syna Tadeusza. Półtora roku później małżonkowie dowiedzieli się, że po raz drugi zostaną rodzicami. Tym razem na świecie miała pojawić się dziewczynka.

"Anna Wanda Müller przeżyła dwa tygodnie. Jej śmierć kompletnie nas zdruzgotała. Świat wokół przestał istnieć" - napisała Magda Gessler wspominając tamten trudny okres. Niestety już kilka lat później restauratorkę czekał kolejny cios. W 1987 roku zmarł jej mąż Volkhart Müller. Mężczyzna zmagał się z chorobą nowotworową.

Sięgniecie po autobiografię Magdy Gessler?

To też może cię zainteresować: Edyta Górniak odniosła się do konfliktu w rodzinie Krzysztofa Krawczyka. Co powiedziała gwiazda na ten temat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Meghan Markle nie dołączy do księcia Harry'ego podczas kolejnego pobytu w Anglii? Powody mocno zaskakują

O tym się mówi: Telewizja Polska została ukarana przez KRRiT za „Wiadomości”. Kara będzie bardzo wysoka. W jaki sposób TVP naruszyło przepisy