Małgorzata Rozenek - Majdan jest jedną z czołowych celebrytek polskiego show-biznesu po tym jak zasłynęła prowadzeniem programów „Perfekcyjna pani domu”, „Projekt Lady” czy udziałem w „Azja Express”.

Po zakończeniu małżeństwa z Jackiem Rozenkiem Małgorzata Rozenek przeszła dużą zmianę. Trzeba przyznać, że celebrytka wygląda bardzo młodo. Ma wspaniałą figurę, której mogą jej pozazdrościć nawet nastolatki.

Urocze zdjęcia Małgorzaty Rozenek - Majdan robią furorę w sieci

Małgorzata Rozenek-Majdan jest stale aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją aż 1,4 mln internautów.

Fani Gosi uwielbiają jej relacje z wakacji, czy z planów do popularnych programów. Jakiś czas temu w Polsce miał premierę najnowszy program „Rozenek cudnie chudnie”.

Małgorzata Rozenek-Majdan na oczach całej Polski chudła po ciąży z Henrykiem. W programie nie tylko korzystała z rad dietetyka, czy trenera personalnego, ale również z wielu zabiegów medycyny estetycznej.

Gwiazda wygląda olśniewająco

Trzeba przyznać, że po programie „Rozenek cudnie chudnie” Małgorzata wygląda jeszcze lepiej! Każde ze zdjęć publikowanych przez gwiazdę w sieci jest po prostu idealne.

W ostatnim czasie Małgorzata Rozenek – Majdan ze względu na pracę wybrała się do Meksyku. W sieci można zobaczyć wiele zdjęć z wyjazdu, a ostatnie z nich zachwyciło internautów!

Gosia Rozenek – Majdan pozuje w różowym stroju na tle uroczego różowego samochodu. Jak Wam się podoba?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewanie odeszła znana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Miała tylko 43 lata. Jej bliscy, widzowie i słuchacze nie potrafią w to uwierzyć

Jak informował portal „Życiepl.com”: Robert Lewandowski stoi przed ogromną szansą w swojej karierze. Fani są zaskoczeni. Czy EURO 2021 potwierdzi jego formę i pomoże spełnić marzenia

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Świetny sposób na piękny kształt twarzy, który powinna znać każda kobieta. Prosty trick na likwidację podwójnego podbródka. Jak to zrobić

Sprawdź także ten artykuł: Skromnie czy z rozmachem? Wiadomo jak swój dom urządziła Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż. Te wnętrza mogą zaskoczyć wielu fanów popularnej aktorki