"Pudelek" postanowił zainteresować czytelników osiągnięciami Małgorzaty Rozenek-Majdan, która wrzuciła poranne zdjęcia ukazujące jej zgrabną sylwetkę. To niesamowite, jak joga wpływa na ciało człowieka!

Jej szybkie odzyskanie sylwetki po porodzie zadziwia

Jakiś czas temu, na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiły się wpisy, z których wynikało, że celebrytka zamierza zacząć ćwiczyć jogę. Poprosiła wówczas internautów o porady dotyczące technik. Nie zwlekając długo, wkręciła się w ćwiczenia tak solidnie, że na efekty nie trzeba było długo czekać.

Niestety o takim trybie życia wiele świeżo upieczonych mam może jedynie pomarzyć, gdyż większość zwyczajnie wstaje rano i po "ogarnięciu" spraw domowo-rodzinnych pędzą do pracy na etacie. jednak joga nie rozróżnia pory dnia, więc jest na nią czas później.

Jak ćwiczenia z zakresu jogi wpływają na ludzkie ciało? Choć wiele z nich jest mocno zaawansowanych i trudnych, samo zadbanie o prawidłowy oddech ma już fantastyczny wpływ na ciało człowieka...

Joga jest jedną z nielicznych dyscyplin, które koncentrują się na całości, całej jednostce. Praktyka jogi polega na integracji wszystkich aspektów siebie. Wszyscy znamy praktykę pozycji jogi, czy to z własnego doświadczenia, czy z doświadczenia innej osoby. Chociaż praktyka jogi jest o wiele szersza niż po prostu fizyczna, praktyka wykonywana z precyzją, obejmującą precyzyjny ruch ciała, kontrolę oddechu i dyscyplinę umysłową, jest imponująca fizyczna reakcja na praktykę.

Jednostka zostaje ugruntowana w chwili obecnej i pełniej doświadcza życia, co jest głównym celem jogi. Joga przywraca również elastyczność i mobilność, poprawiając oddychanie, wytrzymałość, krążenie oraz wydajność nerwów i gruczołów. Joga zwiększa poziom energii i wprawia w ruch proces integracji. Układ kostny jest codziennie wykorzystywany do maksimum.

Poprzez regularne poruszanie wszystkimi stawami w ciele, pozostają one tak otwarte i elastyczne, jak to tylko możliwe. Zaburzenia w organizmie, takie jak osteoporoza, skolioza, bóle kręgosłupa i artretyzm, ulegają wymiernej poprawie poprzez praktykę jogi.

O tym się mówi: Odszedł znany w świecie raperów artysta. Zagraniczne media wyjaśniające przyczynę nie są dostępne w Polsce. O co chodzi

Zerknij: Minister zdrowia "grozi palcem" fryzjerom, którzy nie pozamykali swoich działalności. "To jest ryzykowanie czyimś zdrowiem i życiem"