Krzysztof Ibisz jest znanym polskim prezenterem. Chyba Każdy słyszał o jego osobie. Mężczyzna ma za sobą kilka nieudanych związków, między innymi z Anną Nowak Ibisz.

Mężczyzna niechętnie opowiada jednak o szczegółach ze swojego prywatnego życia. Wiadomo jedynie, że w ostatnim czasie Krzysztof Ibisz ponownie otworzył się na miłość. Wybranką jego serca jest piękna Joanna Kudzbalska.

Krzysztof Ibisz żartuje ze swojej narzeczonej w mediach społecznościowych

Przed kilkoma miesiącami media obiegła informacja, że Krzysztof Ibisz oświadczył się modelce Joannie Kudzbalskiej, która wzięła udział w programie "Top Model". Para nie marnuje czasu i już szuka wspólnego mieszkania.

Podobnie jak Basia Kurdej-Szatan z Rafałem Szatanem oraz Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Ibisz z ukochaną postawił na mieszkanie w centrum stolicy.

Czy Joanna Kudzbalska ma powody do złości?

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. W ostatnim czasie postanowili nawet wyjechać z zatłoczonego miasta i wybrali się do SPA.

Krzysztof Ibisz opublikował w mediach społecznościowych post, w którym podśmiewuje się ze swojej narzeczonej. Mężczyzna stwierdził, że wizyta w SPA była spowodowana tym, że Joanna ma „ciągły PMS”.

Na szczęście ukochaną Krzysztofa Ibisza nie uraził ten komentarz. Modelka skomentowała post prezentera serduszkami.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewanie odeszła znana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Miała tylko 43 lata. Jej bliscy, widzowie i słuchacze nie potrafią w to uwierzyć

Jak informował portal „Życiepl.com”: Robert Lewandowski stoi przed ogromną szansą w swojej karierze. Fani są zaskoczeni. Czy EURO 2021 potwierdzi jego formę i pomoże spełnić marzenia

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Świetny sposób na piękny kształt twarzy, który powinna znać każda kobieta. Prosty trick na likwidację podwójnego podbródka. Jak to zrobić

Sprawdź także ten artykuł: Skromnie czy z rozmachem? Wiadomo jak swój dom urządziła Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż. Te wnętrza mogą zaskoczyć wielu fanów popularnej aktorki