Jak podaje portal "Goniec", Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą trudny okres. Zawirowania pojawiły się zarówno w jej życiu prywatnym, jak i zawodowym. Zaczęło się od problemów z pracą, kiedy dowiedziała się, że TVP nie zamierza kontynuować z nią współpracy. Do tego doszły problemy z przedłużającym się remontem willi.

Zawirowania zawodowe

Za nim TVP zdecydowało się zrezygnować ze współpracy z Basią Kurdej-Szatan, była ona poważnie brana pod uwagę, jako gospodyni programu "Czar Par". Niestety szybko zrozumiała, że musi znaleźć dla siebie nową drogę. Na szczęście się udało. Gwiazda wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", wciąż pracowała na planie serialu "W rytmie serca" i realizowała kontrakty reklamowe.

W tym samym czasie gwiazda budowała dom, którego wartość szacowano na 2 miliony złotych. Pandemia koronawirusa nie ułatwiała sprawy i remont przeciągał się. Na szczęście w końcu udało się doprowadzić sprawy budowlane do końca i Basia wspólnie z rodziną mogła się wprowadzić do swojego gniazdka. Jak wygląda wnętrze?

W kuchnia Basi Kurdej-Szatan jest bardzo przytulnie. Nowoczesne meble świetnie współgrają z ciepłą cegłą na ścianie. Lodówkę zdobią magnesy a przy drewnianym blacie stołu aktorka chętnie zjada posiłki i pije kawę z ukochanym mężem.

W salonie krolują jasne kolory. Oprócz telewizora znajdziemy tu czarne pianino i wygodny narożnik. Na jasne kolory aktorka postawiła również w łazience - widzmy tu lustro i kolorowy akcent w postaci mozaiki.

Jak się wam podoba?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała bardzo prywatne zdjęcia ze szpitala. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wojciech Glanc przedstawił przerażającą wizję przyszłości. Polska zniknie z map świata, a ludzkość będzie musiała zmierzyć się ze straszną zarazą

Z życia gwiazd: Alicja Bachleda-Curuś postanowiła podzielić się z fanami swoim szczęściem. Bliscy aktorki i jej wielbiciele mają powody do świętowania

O tym się mówi: Niepokojące wiadomości o gwieździe TVP. Danuta Holecka zmaga się z poważnymi problemami? Dziennikarka raczej nieprędko wróci do studia „Wiadomości”