Nie da się ukryć, że Danuta Holecka od kilku lat jest twarzą programów informacyjnych i publicystyki Telewizji Polskiej. Jako główna prowadząca i obecnie szefowa „Wiadomości” nosi na swoich barkach ogromną odpowiedzialność. Jednak od końca maja próżno szukać prezenterki na antenie. Okazuje się, że zaniepokojenie widzów jest słuszne – Danuta Holecka zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi!

Doniesienia mediów na temat Danuty Holeckiej i stanu jej zdrowia są naprawdę niepokojące. Dziennikarki raczej szybko nie zobaczymy na antenie „Wiadomości”. Co naprawdę się dzieje?

Danuta Holecka ma poważne problemy zdrowotne? Doniesienia mediów są jednoznaczne!

Jak wyjaśnia serwis „Super Express”, powołując się na oficjalny komunikat Telewizji Polskiej, Danuta Holecka w tej chwili korzysta z zaległego urlopu. Powód jej nieobecności w pracy ma mieć jednak głębszą i bardzo przykrą przyczynę. Jak udało się dowiedzieć portalowi Wirtualna Polska, Danuta Holecka ma istotne problemy zdrowotne.

Redakcji Pomponika udało się za to dowiedzieć, że Danuta Holecka przechodzi rekonwalescencję z powodu bardzo bolesnego złamania. Dziennikarka miała przejść nawet operację i założono jej specjalne śruby.

„Nie wychodzi z domu. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci na antenę. To wszystko nie jest dla niej łatwe, telefony się urywają. Ma jednak zagwarantowaną opiekę najlepszych specjalistów w kraju” – wyjaśnia informator Pomponika.

Pierwotnie zakładano, że Danuta Holecka ma wrócić na antenę w połowie czerwca, jednak jak ustaliła WP dziennikarki nie zobaczymy w studiu „Wiadomości” aż do lipca.

Danuta Holecka/Youtube @Piękne Polskie Dziennikarki i Prezenterki TV

Jak informował portal "Życie": DANIEL MARTYNIUK ZNÓW NA USTACH WSZYSTKICH! SYN KRÓLA DISCO POLO PRZYPOMNIAŁ O SOBIE MEDIOM. 31-LATEK POKAZAŁ NOWE ZDJĘCIA. AŻ TRUDNO GO ROZPOZNAĆ

Przypomnij sobie: DOSKONAŁA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW POPULARNEGO SERIALU „ZNIEWOLONA”! CZY JUŻ WKRÓTCE NA EKRANACH ZAGOŚCI TRZECI SEZON PRODUKCJI? NOWE ODCINKI MAJĄ ZADZIWIĆ

Portal "Życie" pisał również: PEWNA KOBIETA TO PRAWDZIWA REKORDZISTKA. W BARDZO MŁODYM WIEKU MA JUŻ 21 DZIECI I ZAPOWIADA, ZE TO NIE KONIEC! WIELU MYŚLI NAD TYM, JAK DO TEGO DOSZŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ŚLIMAKI TO ZMORA WIĘKSZOŚĆ OGRODNIKÓW I POSIADACZY DZIAŁEK! CZY ZAWSZE SĄ WYŁĄCZNIE SZKODNIKAMI? SĄ PROSTE SPOSOBY NA TO, BY SIĘ ICH TRWALE POZBYĆ