Jak podaje portal "Super Express", wizje dotyczące przyszłości bardzo często kryją w sobie zapowiedź apokaliptycznych wydarzeń, które doprowadzają do całkowitej zmiany świata, jaki znamy. Tak jest również w przypadku nowej wizji Wojciecha Glanca, który odkrył, co może przynieść 2039 rok. Niestety nie mamy szczególnych powodów do radości.

Wizja Wojciecha Glanca

Wojciech Glanc szerokiej publiczności dał się poznać biorąc udział w programie "Big Brother". Przez lata nie było o nim szczególnie głośno, choć to zmienia się za sprawą jego przepowiedni. Glanc dzieli się nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jego ostatnia wizja dotyczy 2039 roku. Co nas wówczas czeka?

To, co ma wydarzyć się za kilkanaście lat przed Glancem miał odkryć "podróżnik w czasie". W 2039 roku świat nawiedzić ma zaraza o jakiej do tej pory nikt nie słyszał. Ma doprowadzić do całkowitej zmiany oblicza świata. Stanie się coś, co zmusi ludzi do ukrywania się w bunkrach przez dziesięć lat.

Glanc zaznaczyl, że nie będzie to zraza podobna do tej, z jaką mamy do czynienia obecnie. Zmiana będzie polegała na tym, że będzie to połączenie "natury z nanotechnologią". Ma to być "twór człowieka" i ujawnić się w środku Europy.

Za wywołanie tej zarazy ma być odpowiedzialna "pewna organizacja", którą można rozpatrywać w kategoriach "religii" lub "filozofii". Owa organizacja ma koncentrować wokół siebie najbogatsze i najbardziej wpływowe osoby z Polski, Iranu, Iraku, Włoch i Luksemburga. Siedzibą tego swoistego "klasztoru" ma być Watykan.

Wojciech Glanc/ YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/ YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/ YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Ze słów przekazanych przez tajemniczego podróżnika w czasie wynika, że w skarbcach watykanu znajduje się część instrukcji do stworzenia tej tajemniczej zarazy. Już niebawem ma zostać znaleziona kolejna jej część - ma się ona znajdować pod "wielką, pradawną budowlą". Co to za budowla? Tego podróżnik nie powiedział, wskazując, że ta wiedza doprowadziłaby do tego, że Glanc zginąłby w ciągu kilku dni.

Co sądzicie o przpowiedni przekazanej przez Wojciecha Glanca?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Krawczyk Junior zabrał głos w sprawie swojego biologicznego ojca. Padły naprawdę mocne słowa. Emocje sięgają zenitu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewanie odeszła znana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Miała tylko 43 lata. Jej bliscy, widzowie i słuchacze nie potrafią w to uwierzyć

O tym się mówi: Alicja Bachleda-Curuś postanowiła podzielić się z fanami swoim szczęściem. Bliscy aktorki i jej wielbiciele mają powody do świętowania