Jak przypomina portal "Radio Zet", Ida Nowakowska niedawno powitała na świecie swoje pierwsze upragnione dziecko. Gwiazda TVP nie pozwoliła sobie jednak na zbyt długą przerwę w pracy. Nie tylko wróciła do swoich dotychczasowych obowiązków, ale angażuje się w nowe projekty. Okazuje się, że Ida Nowakowska poprowadzi program "You Can Dance - nowa generacja".

Ida Nowakowska wraca do You Can Dance

Ida Nowakowska wielokrotnie podkreślała, że jej ogromnym marzeniem jest zostać matką. Długo przyszło jej na to czekać, ale wreszcie się udało. Przed kilkoma tygodniami powitała na świecie swojego synka. Młoda mama nie zamierzała jednak zbyt długo zwlekać z powrotem do pracy. Już jakiś czas ponownie możemy ją oglądać w "Pytaniu na śniadanie", ale to nie wszystko.

Ida Nowakowska dostała możliwość sprawdzenia się w roli prowadzącej w programie "You Can Dance", w którym występowała jako tancerka. Prezenterka nie ukrywa, że niezwykle cieszą ją nowe zawodowe wyzwania. Informację o tym, że Ida Nowakowska poprowadzi nową odsłonę tanecznego show poinformowano w środowym wydaniu "Pytania na śniadanie".

"You Can Dance - nowa generacja" skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 8-13 lat. Przesłuchania do programu ruszyły w środę 9 czerwca. Zainincjował je casting w Szczecinie. W jury zasiądą: Augustin Egurrola, Michał Kostrzewski (brat Małgorzaty Rozenek) oraz 25-letnia Klaudia Antos.

W rozmowie z portalem "Plejada" podkreślała, że jest ogromną szczęściarą, że TVP "daje jej szansę na łączenie pracy z macierzyństwem". Możliwość podejmowania nowych wyzwań zawodowych Ida Nowakowska zawdzięcza swoim bliskim, który są dla niej ogromnym wsparciem. Przy opiece nad maluchem może liczyć na swoją mamę i oczywiście na swojego męża Jacka Herndona.

Myślicie, że i w tej roli Ida Nowakowska wypadnie dobrze?

To też może cię zainteresować: Justyna Żyła otwiera się odnośnie swojej nowej miłości. Fani są zaskoczeni słowami byłej żony popularnego skoczka. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli sekretny ślub? Komentarz jednego z fanów wywołał lawinę domysłów. Z jakiego powodu

O tym się mówi: Mateusz Morawiecki zagrożony? Wszystko przez pewne dokumenty. O co chodzi