Jak podaje portal "Super Express", fani wciąż z niecierpliwością wyczekują ślubu Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. W sieci znów zaroiło się od plotek, że para mogła wziąć sekretny ślub. Wszystko przez komentarz jednego z internautów i brak zaprzeczenia ze strony pary. O co dokładnie chodzi?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są małżeństwem?

Plotki o tym, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są małżeństwem, pojawiają się dość regularnie. Co jakiś czas słyszymy, że para potajemnie stanęła na ślubnym kobiercu, choć do tej pory żadne z tych doniesień się nie sprawdziły. Tym razem lawinę plotek wywołało wrzucone do sieci zdjęcia aktorki z planu serialu "M jak miłość".

Na zdjęciu widzimy Izę, w którą wciela się Kalska. Ma proste, ciemne włosy i uśmiech na twarzy. Fanów zachwyciło zdjęcie, czemu dali wyraz w komentarzach. Jeden z nich zostawił Mikołaj Roznerski, w którym Adriana związana jest zarówno w serialu, jak i prywatnie. I właśnie w nawiązaniu do komentarza Roznerskiego jeden z fanów miał zdradzić, że para jest już po ślubie.

Mikołaj Roznerski napisał "Ładna dziewczyna, ładne się z tobą rozmawia". Na co jeden z internautów napisał, że Adriana Kalska jest "prześliczną damą". Ktoś inny zwrócił uwagę, że aktor z pewnością ma tego świadomość w końcu "to jego dama". Wtedy padło słowo, którego wszyscy fani pary wypatrują od dawna.

"Wiem że wie.Chciałem go tylko poprawić. Bo jego żona nie jest ładna tylko piękna" - napisał internauta. Para nie odniosła się do tych słów. Być może fanowi Roznerskiego i Kalskiej chodziło o serialowe małżeństwo, a nie faktyczną zmianę stanu cywilnego aktorów. Też jesteście podobnego zdania?

To też może cię zainteresować: Plotki się potwierdziły. To już koniec małżeństwa Dody i Emila Stępnia. Piosenkarka wydała oświadczenie. Padły mocne słowa odnośnie przyczyn

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nietypowe objawy u jednej z uczestniczek programu „Rolnik szuka żony”. Zdjęcie dłoni Marty Paszkin zaskoczyło wiele osób

O tym się mówi: Ostatni atak będzie mieć skutki dla państwa i samego zainteresowanego? Specjalista zabrał głos na temat wycieku danych ze skrzynki Michała Dworczyka