Program „Taniec z gwiazdami” jest emitowany nieprzerwanie od 2005 roku. W latach 2005 – 2011 program mogliśmy oglądać na antenie TVN, następnie licencja została wykupiona przez Polsat i od tego czasu nieprzerwanie emitowany jest właśnie w tej stacji.

Pandemia mocno pokrzyżowała plany

Taneczne show od samego początku zyskało sporą ilość fanów, którzy z zaangażowaniem śledzili losy rywalizujących par. Nie da się ukryć, że od początku emisji show buło rekordy oglądalności.

Niestety, w czasie kiedy zmagaliśmy się z pandemią zaszły dość spore zmiany. W marcu ubiegłego roku pojawiły się tylko trzy odcinki i po tym czasie emisja „Tańca z gwiazdami” została wstrzymana. Kolejne odcinki pojawiły się jesienią, jednak wtedy producenci programu nieustannie borykali się z brakami wśród uczestników, co spowodowane było oczywiście pandemią koronawirusa.

Spore zaskoczenie!

Jak informuje portal Jastrząb Post, Telewizja Polsat podała właśnie informacje na temat kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”, a co więcej opublikowano też pierwsze nazwiska, jakie pojawią się w programie. Wśród uczestników znajdzie się między innymi Oliwia Bieniuk, to spore zaskoczenie!

- Już dziś ujawniamy pierwsze nazwisko nowej gwiazdy @tanieczgwiazdami Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – możemy przeczytać na Instagramie.

Co więcej, warto zaznaczyć, że zmienia się także termin emisji tanecznego show! Już od września nowe odcinki „Tańca z gwiazdami” będziemy mogli oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 20!

Jak informował portal "Życie": KOLEJNY POMYSŁ RZĄDU NA WSPARCIE DLA EMERYTÓW! SENIORZY MOGĄ OTRZYMAĆ SPORY DODATEK DO SWOJEGO BUDŻETU

Przypomnij sobie: TAJEMNICA ZAGINIĘCIA MADELEINE MCCANN NARESZCIE ZOSTANIE ROZWIANA? NAJNOWSZE USTALENIA PRZYPRAWIŁY WSZYSTKICH O GĘSIĄ SKÓRKĘ! RODZICE BARDZO PORUSZENI

Portal "Życie" pisał również: CZY KTOŚ JESZCZE KOJARZY TĘ MŁODĄ AKTORKĘ? OLIVIA SIVELLI ZAGRAŁA W KLANIE. CO OBECNIE ROBI MŁODA AKTORKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o:TAKIEGO SPOTKANIA NIE BYŁO OD LAT! CZY BYŁY PRZYDENT STANÓW ZJEDNOCZONYCH - BARACK OBAMA SKORZYSTA Z ZAPROSZENIA JAKIE OTRZYMAŁ