Jak wynika z ustaleń portalu "Pudelek", związek Kingi Dudy przeszedł już do przeszłości. Przyjaciółka córki prezydenta zdradziła, że oboje doszli do wniosku, że trwanie w tym związku nie ma sensu. Dlaczego?

Kinga Duda rozstała się z chłopakiem?

Kiedy Andrzej Duda zdecydował się startować w wyborach prezydenckich, jego rodzinie przyszło się zmierzyć ze sporym zainteresowaniem mediów. Choć Kinga Duda stara się trzymać z dala od świateł kamer i zachować jak najwięcej ze swojej prywatności tylko dla siebie, to jako córka głowy państwa nie jest w stanie uciec przed zainteresowaniem ze strony mediów.

Kinga Duda i Andrzej Duda / YouTube :  Andrzej Duda
Kinga Duda i Andrzej Duda / YouTube : Andrzej Duda
Kinga Duda Andrzej Duda/YouTube @Andrzej Duda

Reporterzy dość skrupulatnie odnotowywali kolejne sukcesy zawodowe Kingi Dudy, a także ustalili, że serce prezydenckiej córki jest zajęte. Jej wybrankiem był Bartłomiej, syn dyrektorki jednego z dużych krakowskich szpitali. W "Dobrym Tygodniu" mogliśmy przeczytać nawet, że zakochani planują wspólną przyszłość i ślub.

Z informacji przekazanych przez źródło portalu "Pudelek" wynika, że informacje o ślubie są już mocno nieaktualne. Jak się okazuje, córka prezydenta Andrzeja Dudy i jej chłopak podjęli decyzję o rozstaniu. Decyzja miała zapaść w zeszłym roku i choć para nie jest już razem, to nadal ma utrzymywać ze sobą dobre relacje.

Kinga Duda / YouTube :  Onet News
Kinga Duda / YouTube : Onet News
Kinga Duda/YouTube @Onet News

Powodem rozstania miały być ciągłe wyjazdy Kingi Dudy, która była w Stanach, potem odbywała staż w Londynie i w końcu przeniosła się do Warszawy. Coraz trudniej było im cokolwiek wspólne planować, dlatego podjęli decyzję, że dłuższe trwanie w związku nie ma sensu. Źródło "Pudelka" poinformowało również, że obecnie Kinga Duda obecnie z nikim się nie spotyka.

Spodziewaliście się, że zamiast decyzji o ślubie, zapadnie decyzja o zakończeniu związku?

To też może cię zainteresować: Królowa Elżbieta II wezwała księcia Harry’ego na pogawędkę. Czy naprawią nadszarpnięte stosunki na uroczystości wspominającej księżną Dianę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Brzydki zapach ze zlewu może roznieść się na cały dom! Jak pozbyć się i zapobiegać odorom pochodzącym z kuchennego zlewozmywaka? Super proste metody

O tym się mówi: Prezydent Emmanuel Macron nie spodziewał się, co stanie się na spotkaniu z wyborcami. Został spoliczkowany przez mężczyznę. Wszystko na nagraniu