Fani programu „Chłopaki do wzięcia” bacznie śledzą losy swoich telewizyjnych ulubieńców, którzy szukają miłości. Niektórym z mężczyzn udało się znaleźć drugą połówkę, inni wciąż pozostają samotni.

Trzeba jednak przyznać, że ich życiorysy są niezwykle barwne. Karina i Stefan zostali ostatnio oskarżeni o kazirodztwo. O czym mowa?

Karina i Stefan z "Chłopaków do wzięcia"
Karina i Stefan z "Chłopaków do wzięcia"

Karina i Stefan z „Chłopaków do wzięcia”. Widzowie rzucili w ich kierunku poważne oskarżenie. O czym mowa?

Karina i Stefan są jednymi z najpopularniejszych bohaterów show. Nietypowe rodzeństwo jest obiektem wielu plotek i komentarzy. Choć oboje szukają partnerów ich starania nie przynoszą rezultatów. Kandydaci do serca Krainy boją się jej twardego charakteru, a kandydatki dla Stefana muszą zostać najpierw zaakceptowane przez jego siostrę.

Ostatnio widzowie rzucili w ich kierunku poważne oskarżenie. Karina i Stefan są podejrzewani o kazirodztwo. Dlaczego? Wszystko za sprawą pewnego dialogu, który ostatnio pojawił się w programie. Podczas rozmowy o swojej potencjalnej dziewczynie - Laurze, Stefan stwierdził, że nie jest w jego typie bo nie ma talii jak jego siostra. Co więcej Stefan wyznał, że zdarza mu się widzieć swoją siostrę nago.

- Ona mnie też parę razy nago widziała, i co w tym takiego? - zapytał mężczyzna.

Jak informował portal "Życie": PRZYBRANA CÓRKA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA POSTANOWIŁA PRZERWAĆ MILCZENIE. ZDRADZIŁA PRAWDĘ O RELACJACH ŁĄCZĄCYCH GO Z ARTYSTĄ I JEGO ŻONĄ EWĄ KRAWCZYK

Przypomnij sobie: WOJCIECH GLANC ZDRADZIŁ, CO NAS CZEKA W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH. BARDZO NIEPOKOJĄCE. "TO CHWILOWE ROZLUŹNIENIE JEST ZAPOWIEDZIĄ CZEGOŚ POTWORNEGO"

Portal "Życie" pisał również: MARTA MANOWSKA NIE KRYJE SWOJEGO SZCZĘŚCIA. WRESZCIE DOCZEKAŁA SIĘ ŚLUBU. KIM JEST PARA MŁODA? WZRUSZAJĄCE ZDJĘCIA Z CEREMONII

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: INTERNETOWE PRZEKOMARZANIA KORONIEWSKIEJ I DOWBORA. PODZIELILI SIĘ WYJĄTKOWYM, ARCHIWALNYM ZDJĘCIEM. FANI NIE SĄ ŁASKAWI DLA DZIENNIKARZA