Królowa Elżbieta jest teraz prababką małej Lilibet Diany! Wraz z narodzinami córki księcia Harry'ego i Meghan, królowa dodała do swojego królewskiego potomstwa jeszcze jedno dziecko.

Wzruszające powitanie Lilibet przez królową Elżbietę II

Królowej nie udało się jeszcze poznać małej Lilibet „Lili” Diany Mountbatten-Windsor, ponieważ urodziła się w Kalifornii. Książę i księżna Sussex mieszkają teraz w Montecito ze swoim synem Archiem Harrisonem Mountbatten-Windsor i nową córeczką.

Pandemia utrudniła podróże międzynarodowe, a biorąc pod uwagę wiek i harmonogram królowej, prawdopodobnie nie poleci ona wkrótce do Kalifornii. Jednak pomimo odległości monarchini podzieliła się słodkim przesłaniem publicznym witając nowe dziecko, według rzecznika Pałacu Buckingham.

Królowa, książę Walii i księżna Kornwalii oraz książę i księżna Cambridge zostali poinformowani i są zachwyceni wiadomością o narodzinach córki księcia i księżnej Sussex. Kanały społecznościowe rodziny królewskiej udostępniły również notatkę o nowym dziecku, a także zdjęcie z dnia ślubu księcia i księżnej Sussex.

Lilibet, której imię jest hołdem dla królowej Elżbiety i księżnej Diany, urodziła się w piątek, 4 czerwca o godzinie 11:40, ważyła 3,5 kg.

Jej rodzice i starszy brat byli szczęśliwi mogąc powitać księżniczkę w swojej rodzinie. Zgodnie z oświadczeniem, dziadkowie książę Karol i Camilla, księżna Kornwalii, są również „zachwyceni” najnowszym członkiem ich rodziny.

Oprócz Archiego, do innych prawnuków królowej należą dzieci księcia Williama i Kate, książę Jerzy, księżniczka Charlotte i książę Louis, którzy są odpowiednio trzecim, czwartym i piątym w kolejce do tronu.

Jest też dwoje dzieci Petera Phillipsa, Savannah i Isla, oraz dzieci Zary Phillips, Mia, Lena i Lucas. Księżniczka Eugenie również niedawno powitała swojego syna Augusta Brooksbanka w stale powiększającej się brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zuzanna Pactwa szczerze o uczuciach do Jarosława Bieniuka. Kogo zacytowała

Zerknij: Z tego powodu wiele kobiet po pewnym czasie żałuje wysiłku włożonego w wychowanie dzieci