Agata Rubik dała się poznać jako modelka biorąca udział w różnych konkursach piękności. Nie powinno nas zatem dziwić to, że z taką łatwością przyciąga spojrzenia i zainteresowanie fanów, których na instagramowym koncie ma przeszło 113 tysięcy.

Kibić na tle wschodzącego słońca

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Najnowsze zdjęcia wrzucone przez celebrytkę na instagramowe konto zachwyciło internautów. Nie dość, że uchwycony został niesamowity wschód słońca, to całości dopełniła Agata Rubik pozująca w kuszącym stroju kąpielowym. To wprost zahipnotyzowało wielu fanów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Piotr Rubik (@piotr_rubik)

Agata Rubik cieszy się ostatnio zwiększonym zainteresowaniem opinii publicznej. Wszystko za sprawą udziału w programie TVN "Power Couple", w którym razem z mężem Piotrem świetnie się bawili, ale odpadli chwilę przed wielkim finałem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @powercouplefp

Rozpoczęły się spekulacje, że poradzili sobie tak fenomenalnie, że TVN chcąc kuć żelazo póki gorące, zamierza zaproponować parze udział w reality show, jednak te doniesienia są mocno nieoficjalne.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ATM GRUPA (@atm_grupa)

Całkiem niedawno Agata Rubik spędziła z rodziną miły czas w tureckim Bodrum, a na instagramowe konto wrzuciła zdjęcia z pięknymi widokami. Fani modelki woleli zsachwycić się jej natoralnością i wysportowanym ciałem.

Dla tych, których ominął dzisiejszy wschód słońca. Miłego dnia - napisała na Instagramie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Państwo Majdan wypoczywają w Meksyku. Do kogo się porównali

Zerknij tutaj: Ida Nowakowska uwieczniła rozkoszne chwile z synkiem. Tancerka pokazała, jak kąpie maluszka. Fani są rozczuleni

Nie przegap: Książę Harry i Meghan Markle już niebawem znikną z mediów. Parę czekają naprawdę wyjątkowe chwile. O co chodzi