Ida Nowakowska i jej mąż, Jack Herndon, spełnili niedawno swoje największe marzenie i zostali rodzicami. Kilka tygodni temu na świecie pojawił się długo wyczekiwany przez parę synek. Fani Idy są zachwyceni jej potomkiem i z rozkoszą obserwują to, jak para radzi sobie w roli rodziców.

Wyjątkowe chwile z najmłodszym członkiem rodziny

Ida nie zwalnia tempa i zaledwie tydzień po porodzie postanowiła powrócić do pracy, zasilając szeregi programu "Pytanie na śniadanie". Nie byłoby to jednak możliwe bez pomocy jej wymarzonego zespołu, jaki stanowią... jej mąż oraz mama! To właśnie oni pod nieobecność tancerki zajmują się maluchem. Chociaż wiele internautek - lekko mówiąc - nie pochwala tak szybkiego powrotu Idy do pracy, to sama zainteresowana wydaje się być naprawdę zadowolona ze swojej decyzji.

Praca nie przeszkadza jednak Idzie w spędzaniu czasu ze swoim pierworodnym synem - tancerka często zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia i nagrania z wyjątkowych chwil spędzonych w towarzystwie malucha. Tym razem padło na... moment kąpieli!

W piątkowy wieczór Nowakowska postanowiła podzielić się z fanami nagraniem, na którym wraz z mężem kąpie małego synka. Najpierw Jack przygotował wannę, napełniając ją wodą, a już chwilę później Ida położyła w niej malucha.

fot. Instagram
fot. Instagram

Świeżo upieczona mama podzieliła się również swoimi emocjami związanymi z tą chwilą, pisząc o tym, jak niezwykłym doświadczeniem są dla niej kąpiele małego synka.

"Kąpiele mają w sobie taką magię. Wszyscy tak mówili, a ja nigdy nie wiedziałam o co chodzi… i nadal nie jestem w stanie tego wytłumaczyć… ale będziemy na zawsze pamiętać te wspólne chwile! Kąpu, kąpu! U nas to domena Tatusia" - napisała tancerka.

Fani Idy są zachwyceni uroczym nagraniem!

Zobacz także: "Ranczo" otrzyma swoją kontynuację. Będzie ona jednak zupełnie inna, niż planowano. TVP przekreśliło szanse na niezwykłą produkcję

Może cię zainteresować: Ważna wiadomość dla pracujących seniorów. ZUS zmienił limity, warto znać szczegóły, żeby nie stracić emerytury

Pisaliśmy również o: Klaudia Halejcio eksponuje imponujące krągłości. Ciąża jedynie dodaje jej urody. Fani są zachwyceni pięknem aktorki