Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan relaksują się z dziećmi na urlopie w Meksyku. Swoimi przygodami na bieżąco chwalą się na swoich mediach społecznościowych.

Niczym znani podróżnicy?

Będąc już w Meksyku, załapali się nawet na urodzinowe przyjęcia - najpierw świętowała Małgorzata, a potem jej syna Tadeusz i najstarszy Stanisław. Małgorzata i Radosław Majdanowie, wybrali się niedawno na wyprawę do Chichén-Itzá, starożytnego miasta zbudowanego przez Majów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Małżonkowie radośnie pozują do zdjęcia, a w tle widać piramidy Majów. Małgorzata Rozenek włożyła na tę okazję komplet w cielistym odcieniu - spodenki z luźnymi nogawkami i wiązaną na wysokości pasa bluzkę, a twarz osłoniła słomianym daszkiem. Nie pominęła także lśniących dodatków.

Całość zwieńczyła maleńką torebeczką na złotym łańcuszku i przeciwsłonecznymi okularami w okrągłej oprawce, przewieszonymi na szyi także na złotym łańcuszku.

Jej ukochany postawił na biały kapelusz, lekką, przewiewną koszulę i krótkie spodenki. Znani celebryci z Polski zobaczyli w sobie znanych podróżników.

Tony Halik i Elżbieta Dzikowska na szlaku - opisał zdjęcie Radosław Majdan. Jednak nie wszyscy internauci podzielali entuzjazm celebrytów.

Całe życie lans.
Wszystko pod publikę.
Pięknie wyglądacie.
Cudowne widoki.
Kadr z filmu Indiana Jones.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Marcin Prokop wypowiedział się na temat prowadzącego "Mam talent". O co chodzi

Zerknij tutaj: Internetowe przekomarzania Koroniewskiej i Dowbora. Podzielili się wyjątkowym, archiwalnym zdjęciem. Fani nie są łaskawi dla dziennikarza

Nie przegap: Monika Richardson po raz kolejny w objęciach miłości. Kim jest nowy ukochany dziennikarki? Pierwsza romantyczna podróż pary