Od czasu tego, jak w zeszłym roku zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków, Harry i Meghan prowadzą naprawdę sielskie życie za oceanem. Małżonkowie w nowym miejscu czują się naprawdę dobrze.

Pomimo mieszkania w sąsiedztwie największych amerykańskich gwiazd, ich życie jest nieporównywalnie spokojniejsze niż w Wielkiej Brytanii. Nie oznacza to jednak, iż para leniuchuje - zarówno Harry, jak i Meghan stale decydują się na nowe projekty i współprace, a ich grafik pęka w szwach.

Już niedługo parę czeka jednak pewne wyjątkowe wydarzenie oraz... zasłużony odpoczynek. Czego spodziewa się małżeństwo?

Dla książęcej pary będzie to naprawdę wyjątkowe lato

W lutym, ku uciesze wszystkich swoich wielbicieli, Meghan ogłosiła światu, że po raz drugi spodziewa się dziecka. Zarówno fani, jak i sama para nie posiadają się ze szczęścia i z niecierpliwością wyczekują dnia porodu Meghan.

Harry i jego żona wyjawili, że spodziewają się córeczki. Chociaż nie powiedzieli dokładnie, kiedy ich pociecha przyjdzie na świat, to osoby będące blisko gwiazd zdradzają, że stanie się to już tego lata. Ujawniono również, że zaraz po porodzie córeczki książęca para ma zamiar... wyjechać na długi urlop.

Można więc spodziewać się, że Meghan i Harry na jakiś czas zupełnie wycofają się ze swoich obowiązków i znikną ze świata mediów, by w pełni poświęcić się swoim pociechom.

Fani mają nadzieję, że odpoczynek dobrze zrobi parze!

Zobacz także: Ida Nowakowska uwieczniła rozkoszne chwile z synkiem. Tancerka pokazała, jak kąpie maluszka. Fani są rozczuleni

Może cię zainteresować: "Ranczo" otrzyma swoją kontynuację. Będzie ona jednak zupełnie inna, niż planowano. TVP przekreśliło szanse na niezwykłą produkcję

Pisaliśmy również o: Klaudia Halejcio eksponuje imponujące krągłości. Ciąża jedynie dodaje jej urody. Fani są zachwyceni pięknem aktorki