Gdy zaczęła prowadzić program "Kropka nad i" w 1997 roku", miała już 41 lat. Do dzisiaj wywołuje popłoch wśród elit politycznych swoimi pytaniami, aktywnie działa i nie traci formy.

Jej pasja pomaga w dbaniu o sylwetkę

65-latka z pewnością jest dumna ze swej kibici i życiowej energii. Regularnie publikuje fotorelacje z życia na swoim instagramowym koncie. Bez wątpienia służy jej pielęgnowanie pasji, jaką jest dla Moniki Olejnik sport.

Monika Olejnik uważana jest za najbardziej wysportowaną polską dziennikarkę. Ciężko jest uwierzyć w to, że ma 65 lat, jest babcią, a gdy zaczynała w "Kropce nad i", wielu uprawnionych dziś do głosowania nie było jeszcze na świecie.

Jej jędrność sprzed ponad dwóch dekad z pewnością budziła zachwyt, jednak obecnie dziennikarka nadal cieszy się piękną sylwetką, mocnymi mięśniami i skórą w bardzo dobrej kondycji.

Z instagramowych fotorelacji wynika, że Monika Olejnik nie stroni od wysiłku fizycznego, który traktuje jak wyzwanie i sposób na to, by pięknie wyglądać na zdjęciach, które nie zostały poddane retuszowi. Nic dziwnego, że wciąż budzi zainteresowanie męskiej części społeczeństwa.

O tym się mówi: Marta Kaczyńska podglądana na plaży. Jej figura przyciąga uwagę. O co chodzi

Zerknij też tutaj: Ważna wiadomość dla pracujących seniorów. ZUS zmienił limity, warto znać szczegóły, żeby nie stracić emerytury

Nie przegap: Jak wyglądają relacje Donalda Tuska z córką? Światło dzienne ujrzały nowe fakty. Co się stało