Po tym jak Szymon Hołownia zdecydował się opuścić stanowisko prowadzącego "Mam Talent!", wśród widzów TVN rozpętała się prawdziwa burza emocji. Fani programu już od kilku tygodni próbują i zgadnąć, kogo stacja przyjmie na miejsce Hołowni, oraz - przede wszystkim - czy owa osoba będzie w stanie zastąpić polityka w niepowtarzalnym duecie z Marcinem Prokopem.

Wątpliwości widzów wreszcie zostały rozwiane - ujawniono osobę, która będzie od teraz bawić publiczność u boku Prokopa. Chociaż nowy prowadzący nie miał jeszcze okazji pojawić się na scenie, to już udało mu się zaskarbić sympatię widowni. Co takiego zrobił?

Ta parodia rozbawiła fanów programu do łez

Okazuje się, że u boku Marcina Prokopa na scenie już niebawem stanie... Michał Kempa, znany polski komik i stand-uper, a także prezenter telewizyjny oraz dziennikarz radiowy. Postanowił on wejść w nową rolę z przytupem i przywitał się z nowymi widzami nietypową parodią...

Każdy Polak z pewnością słyszał kultowy już wywiad, w którym Andrzej Duda mówi o tym, czym powinien cechować się dobry prezydent. Jego pełna powagi wypowiedź szybko stała się hitem internetu i otrzymała mnóstwo komentarzy i przeróbek.

- Jak masz być Prezydentem, to musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię rozbije jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. Tu są naprawdę poważne sprawy. Tu nie ma żartów (...) Nie może być tak, że Ty masz jakieś osobiste problemy, które powodują, że jesteś niesprawny do podjęcia takiej decyzji. Nie! Po prostu musisz. Albo umiesz to, albo nie umiesz. Jak nie umiesz znaczy się nie nadajesz! - mówił Duda.

To właśnie tę słynną wypowiedź Kempa postanowił wziąć na tapet. W związku z ogromną presją, jaką widzowie "Mam Talent!" nałożyli na nowego prowadzącego, komik postanowił opowiedzieć, jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami...

Nowy prowadzący programu (fot. Dzień Dobry TVN)
Nowy prowadzący programu (fot. Dzień Dobry TVN)

- Można zadać sobie pytanie, czy ja podołam? Czy ja to wytrzymam? Tę presję, ten ciężar. Jak masz być współprowadzącym program "Mam talent!" to musisz być twardy, nie możesz sobie pozwolić, żeby coś cię rozbiło. (...) Jak ktoś tego nie rozumie, jak ktoś tego nie potrafi to po prostu nie powinien być współprowadzącym "Mam Talent!"! - z pełną powagą mówił Kempa.

Wypowiedź komika szturmem zdobyła serca internautów i uspokoiła wszystkich fanów programu odnośnie tego, czy nadaje się on na stanowisko prowadzącego "Mam Talent!". Z pewnością już nikt nie ma wątpliwości, że tak!

Zobacz także: Marcin Prokop wypowiedział się na temat prowadzącego "Mam talent". O co chodzi

Może cię zainteresować: Internetowe przekomarzania Koroniewskiej i Dowbora. Podzielili się wyjątkowym, archiwalnym zdjęciem. Fani nie są łaskawi dla dziennikarza

Pisaliśmy również o: Kolejne nieprzyjemności w życiu Laury Łącz. Aktorka opowiedziała o tym, co ją spotkało. Fani gwiazdy są wstrząśnięci