Syn Walthall, aktor i reżyser Morgan Krantz, potwierdził jej śmierć na swoim koncie na Instagramie.

"Spoczywaj w pokoju mamo. Kocham cię"

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Morgan Krantz (@morgankrantz)

Urodzona 16 września 1963 roku w Pasadenie w Teksasie Walthall rozpoczęła karierę w branży rozrywkowej wygrywając konkurs Mother/Caughter USA w 1980 roku. W wieku 17 lat Walthall podpisała kontrakt z Ford Models i zaczęła pracować jako modelka w Europie.

W końcu wróciła do Los Angeles i zanurzyła palce w świecie aktorskim, czasami pod pseudonimem Romy Windsor. Otrzymała swoją pierwszą główną rolę w thrillerze Jerry'ego Bruckheimera "Złodziej serc" z 1984 roku i zagrała Bobbi w "Opowieści króliczka" z 1985 roku, opartym na śledztwie Glorii Steinem na temat warunków pracy króliczków Playboya.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez TODAY (@todayshow)

Walthall zagrała także w kultowych horrorach „Howling IV: The Original Nightmare” z 1988 roku oraz „The House of Usher” w 1989 roku u boku Olivera Reeda. W filmie Face/Off z 1997 roku Walthall zagrała Kimberly, neurotyczną sekretarkę Seana Archera Johna Travolty.

Dzieci Walthall oddały jej hołd w postach na Instagramie, a córka Isabella Israel napisała: „Pogodziłam się z faktem, że nigdy nie będzie odpowiedniej kombinacji ziemskich słów, aby dokładnie opisać moją matkę. (...)"

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Isabella Israel (@bellaisrael)

Co sądzicie o tylu pożegnaniach w ciągu ostatnich dwóch lat?

O tym się mówi: Pewna tabletka pomoże ci w ogrodzie, jak i w domu. Można ją kupić w każdym sklepie

Zerknij: Wiadomo jak mieszka Agnieszka Chylińska. Wystrój wnętrza jej domu może być dla wielu osób sporym zaskoczeniem. Dlaczego