Nie ulega wątpliwości, że okres ciąży jest dla przyszłych rodziców maleństwa szczególny. Czas przygotowań i oczekiwania na przybycie dzidziusia, pochłania mnóstwo energii i wymaga cierpliwości. Szczególnie ważne w tym czasie są zdrowy sen i odżywianie, a także ruch na świeżym powietrzu.

Kasia Tusk dobrze o tym wie

Choć celebrytka długo potrafiła ukrywać tak intymny fakt, jak druga ciąża, sokole oko internautów już jakiś czas temu wypatrzyło pewne detale na publikowanych w mediach społecznościowych Kasi zdjęciach.

Ploteczki zaczęły radośnie krążyć po sieci, ale podpuszczające do wyznań komentarze były przez blogerkę ignorowane.

Jednak w miniony poniedziałek, 31 maja bieżącego roku, teściowa Katarzyny Tusk swą krótką wypowiedzią w mediach potwierdziła przypuszczenia fanów, którzy oszaleli z zachwytu. Paparazzi mają teraz pełne ręce roboty, aby zdjęcia ciężarnej Kasi Tusk zrobione z ukrycia, były jak najlepszej jakości. Jakiś czas temu, udało się fotoreporterom "upolować" celebrytkę w Trójmieście, wracającą spacerkiem wraz z rodziną do domu.

ZDJĘCIE

Jej zaokrąglony brzuszek wystawał swobodnie spod gustownego płaszczyka, a ona sama emanowała radością i pozytywną energią. Jak widać, ciąża służy Kasi Tusk wyśmienicie.

ZDJĘCIE

Gdy wątpliwości o ciąży rozwiała matka natura, pora teraz na kolejne spekulacje na temat płci maleństwa. Ten ważny detal celebrytka będzie w stanie zachować w tajemnicy znacznie dłużej, niż ciążę.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: "Ranczo" pokochało wielu Polaków. Jak dziś wygląda serialowa córka wójta Klaudia

Zerknij też i tutaj: Na jaw wychodzi, jak personel jednego z polskich szpitali traktował pacjentów. "Gdy z nią rozmawiałam, bardzo płakała"

Nie przegap tego: Ciąg dalszy sporu o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Na jaw wyszły nagrania rozmowy Ewy Krawczyk z synem znanego artysty