Jak podaje portal "Plotek", Paweł Kukiz już niebawem zostanie dziadkiem! Jego córka pochwaliła się pokaźnych rozmiarów ciążowym brzuszkiem w mediach społecznościowych. Do tej pory piosenkarz i jego rodzina nie chwalili się tym faktem.

Paweł Kukiz zostanie dziadkiem

Paweł Kukiz do tej pory nie pochwalił się publicznie, że już niebawem będzie mógł się sprawdzić w roli dziadka. Jego starszej córce bardzo długo udawało się ukryć przed mediami fakt, że szykuje się na powitanie swojego pierwszego dziecka. Na wyjawienie swojej tajemnicy zdecydyowała się w Dzień Dziecka.

To właśnie 1 czerwca Julia Kukiz zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym możemy zobaczyć pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek. Okazuje się, że córka Pawła Kukiza jest już w 39 tygodniu ciąży i lada dzień zostanie mamą.

W komentarzu do ciążowej fotki, Julia Kukiz podkreśliła, że nie często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego prywatnego życia i raczej nie należy się spodziewać zmiany w tym zakresie. Dodała również, że nie aspiruje do roli Instamamy. Zdecydowała się jednak w ostatnich dniach stanu błogosławionego pochwalić się tym wyjątkowym momentem.

Na zdjęciu widzimy Julię Kukiz w prostej czarnej sukience sięgającej jej do kolan i pięknie eksponującej jej ciążowe krągłości. Przy okazji Julia Kukiz przesłała pozdrowienia dla wszystkich dzieci, które obchodziły swoje święto oraz dla przyszłych mam. Zdradziła również, że oczekuje narodzin chłopca, o czym poinformowała zamieszczając pod zdjęciem hashtag "babyboy".

Zaskoczyła was wiadomość o tym, że Paweł Kukiz zostanie dziadkiem?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Krawczyk Junior zdradził, dlaczego zabrakło go na koncercie upamiętniającym jego tatę. "To paranoja"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dagmara Kaźmierska pochwaliła się nową fryzurą. Nie wszytkim przypadło do gustu odważne cięcie Królowej życia

O tym się mówi: Ważne informacje dla seniorów. Od czerwca zaczną obowiązywać nowe limity. Co to oznacza dla emerytów